معرفی نرم‌افزار Wi-Fi SweetSpots
دانلود کنید: با این اپلیکیشن بهترین نقطه خانه برای دریافت امواج وای‌فای را بیابید
اپلیکیشن‌های موبایل زیادی برای سنجش قدرت امواج وای‌فای عرضه شده است اما می‌خواهیم به شما اپلیکیشنی را معرفی کنیم که همانند فلزیاب عمل می‌کند و با رسیدن به یک نقطه دارای قدرت آنتن‌دهی بالا؛ بوق می‌زند و شما را خبردار می‌کند.

1606683296_1_0.gif

اپلیکیشن Wi-Fi SweetSpots چندین مزیت دارد که از دیگر اپلیکیشن‌های وای‌فای مجزایش می‌کند. این نرم‌افزار می‌تواند قدرت شبکه وای‌فای خانه‌تان را ارزیابی کند و بهترین نقطه مکانی برای استفاده از اینترنت پرسرعت را نشان‌تان بدهد.

این اپلیکیشن می‌تواند به طور لحظه‌ای سرعت وای‌فای را گزارش کند و حتا با پخش صدا و بوق می‌تواند فاصله نسبی شما با روتر را بگوید یا خبردارتان کند اینجا که ایستاده‌اید، بهترین نقطه است. 

وقتی اپلیکیشن Wi-Fi SweetSpots را نصب و اجرا کردید، بی‌درنگ و به صورت زنده شروع به جست‌وجو برای امواج وای‌فای نزدیک شما کرده و سرعت اینترنت را می‌سنجد. 

سرعت وای‌فای روی نمودار نشان داده می‌شود و هرکجا که سرعت بالاتر برود، شیب نمودار بیشتر می‌شود. 

با زدن کلید Start می‌توانید شروع به قدم زدن در محیط کرده تا به بهترین نقطه برسید. می‌توانید این نقطه را روی اپلیکیشن ذخیره کنید. می‌توانید قابلیت بوق اپلیکیشن را فعال یا غیرفعال نمایید. 

با یافتن تمام نقاط مناسب استفاده از وای‌فای در هر اتاق یا بخش از خانه؛ از این به بعد می‌دانید در هر بخش کجا باید قرار بگیرید تا بیشترین سرعت وای‌فای و اینترنت را داشته باشید. 

یکی از مزیت‌های این اپلیکیشن نشان دادن قدرت امواج وای‌فای براساس معیار دسی‌بل است. این‌طوری می‌توانید حتا روترهای مختلف وای‌فای را با یکدیگر مقایسه کنید.

برای دریافت و استفاده از این اپلیکیشن روی اندروید و آی‌او‌اس به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟