رقیب جدید و جدی در بازار پیام‌رسان‌ها
دانلود کنید: تلگرام را پاک و پینگل نصب کنید
نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام در ایران بسیار محبوب و پرطرفدار شده است و ایرانی نیست که دیگر تلگرام را نشناسد. اما تلگرام تنها پیام‌رسان سبک و جذاب موبایل نیست و ما می‌خواهیم رقیب تازه‌نفس و جدید تلگرام را به شما معرفی کنیم. کاربران زیادی در ایران دارند از تلگرام به سوی این اپلیکیشن کوچ می‌کنند و هر روز شاهد اسقبال بیشتری ازش هستیم.

پینگل یک برنامه پیام‌رسان آنلاین است که ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد. مثلا امکان برقراری تماس‌های صوتی و تصویری حتا با اینترنت کند و سرعت پایین یا اینترنت موبایل 3G و 2G را می‌دهد. تماس‌های صوتی و تصویری با پینگل باکیفیت هستند و علاوه بر رایگان بودن، کیفیت 720P دارند. 

پینگل به طور پیش‌فرض تمامی ارتباطات متنی، صوتی و تصویری را رمزنگاری می‌کند؛ قابلیتی که در تلگرام یا ایمو سراغ نداریم. شما می‌توانید در پینگل مطمئن باشید اطلاعات یا تصویر و ویدیوی شما توسط فرد ناشناسی مشاهده نمی‌شود. 

در پینگل می‌توانید به راحتی عکس و ویدیو به اشتراک بگذارید و موقعیت جغرافیایی خود را به دیگران نشان بدهید. 

این پیام‌رسان امکان برقراری ارتباطات بین‌المللی بسیار ارزان قیمت اما با صدا و کیفیت تصاویر بالایی فراهم می‌کند. ویژگی دیگر بسیار ارزشمند پینگل، مصرف ۳۰ درصدی کمتر پهنای‌باند اینترنت نسبت به تلگرام یا ایمو است. این نرم‌افزار پیام‌رسان تازه‌وارد را از روی لینک‌های زیر دانلود کنید:

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟