سیم‌پی: از ده‌ها اپلیکیشن دیگر بی‌نیاز شوید!
دانلود کنید: اپلیکیشنی برای خرید آنلاین همه‌چیز!
می‌خواهیم به شما اپلیکیشنی معرفی کنیم تا بتوانید به صورت آنلاین هرچیزی را خریده یا رزرو کنید و دیگر نیازی نداشته باشید برای هر کاری یک اپلیکیشن آنلاین نصب کنید.

1606683296_1_0.gif

سیم‌پی اپلیکیشنی است که به شما اجازه خرید بلیط سینما و تئاتر، بلیط قطار و اتوبوس، پرداخت جرایم رانندگی، خرید بسته‌های اینترنتی، پرداخت قبض، خرید شارژ تلفن همراه، کارت تلفن هوشمند و خدمات متعدد دیگری را می‌دهد. همه‌ی این پرداخت‌ها با یک اپلیکیشن میسر شده و نیازی به نصب اپلیکیشن‌های گوناگون نیست. وقتی این اپلیکیشن را نصب می‌کنید، آیکون‌های خدمات مختلف پیش‌روی شما قرار دارند و با انتخاب هریک، وارد بخش مربوطه شده و می‌توانید خرید یا خدمات خود را دنبال و تا مرحله پرداخت ادامه دهید. 

سیم‌پی بخش‌های متنوع و گوناگونی مانند مسافرتی، فرهنگ و هنر، مخابراتی، بیمه، گیف‌کارت، نیکوکاری، مانده حساب و غیره دارد که باعث متمایز شدنش از ده‌ها اپلیکیشن پرداخت الکترونیکی دیگر شده است. وقتی بخشی مانند فرهنگ و هنر را انتخاب کنید، گزینه‌هایی مانند بلیط سینما، بلیط کنسرت و بلیط تئاتربه شما پیشنهاد می‌شود و در مرحله بعد می‌توانید فیلم‌های در حال اکران را مشاهده و برای خرید و رزرو بلیط یکی را انتخاب کنید.

در این مرحله می‌توانید سینما را انتخاب کنید و سانس‌ها و قیمت‌های بلیط را مرور کنید. 

برای استفاده از خدمات ارایه شده روی این اپلیکیشن و پرداخت الکترونیکی، ابتدا باید در این سامانه با دادن یک شماره تلفن همراه ثبت‌نام کنید و بعد دو روش خرید آنلاین و آفلاین در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در روش پرداخت آنلاین، سیم‌پی شما را به یک درگاه پرداخت الکترونیکی امن متصل کرده تا مراحل پرداخت را انجام دهید. البته بهتر است تمامی مراحل پرداخت الکترونیکی در داخل خود این نرم‌افزار انجام شود. جمع شدن بسیاری از خدمات الکترونیکی در یک اپلیکیشن و طراحی یک رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند باعث استقبال از این برنامه شده است. 

نسخه اندرویدی اپلیکیشن جذاب و کاربردی سیم‌پی را از روی لینک‌ زیر دریافت کنید:

 

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟