معرفی اپلیکیشن‌های حوزه عکس نوشته
دانلود کنید: بهترین اپلیکیشن رایگان ساخت عکس‌نوشته‌های فارسی
این روزها شبکه‌های اجتماعی مملو از عکس‌نوشته‌هااند. تصاویری که حاوی یک جمله یا بیت شعر یا سخنی از بزرگان و حدیثی از ائمه‌ معصومین هستند و به خوبی و سریع و صمیمی می‌توانند احساسات و علایق کاربران را منعکس کنند و تاثیرگذاری به مراتب بیشتری نسبت به متن خالی یا عکس خالی و حتا استیکرها دارند. اما این عکس‌نوشته را چگونه می‌توان ساخت.

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ساخت عکس‌نوشته برای زبان فارسی اپلیکیشن «عکس‌نوشته‌ساز» است. این برنامه سازگاری خوبی با متن و فونت فارسی دارد و بیش از ۸۰ فونت فارسی و انگلیسی را پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند متن‌ها را در هر اندازه و فونت و همین‌طور رنگ و مکان و زاویه چرخش روی عکس‌ها قرار دهند.

یکی از نقاط قوت این برنامه استفاده از ۵۰۰ استیکر در زمینه‌های مختلف است؛ به علاوه اینکه می‌توانید با به‌روزرسانی آنلاین و مداوم برنامه، استیکرهای جدید را به سیستم خود اضافه کنید. 

 

اپلیکیشن عکس‌نوشته‌ساز به شما اجازه می‌دهد از پس‌زمینه‌های مختلف استفاده کنید. بیش از ۵۰۰ پس‌زمینه متنوع برای کاربران تهیه شده است و امکان به‌روزرسانی آنلاین‌شان هست. می‌توانید هر عکس دلخواهی را بدون اینکه نیاز باشد اندازه مشخصی رعایت کنید یا برش و انتخابی داشته باشید؛ در برنامه استفاده کرده و متن خود را رویش قرار دهید. 

منوهای فارسی یک مزیت بسیار خوب این برنامه نسبت به اپلیکیشن‌های مشابه خارجی است. می‌توانید گالری عکس دلخواه خودتان را بسازید و تمامی عکس‌نوشته‌های درست شده را ذخیره کرده و هیمشه بدان‌ها دسترسی داشته باشید. می‌توانید گالری عکسی از روی اینترنت بسازید و بعدا استفاده کنید. همیچنین می‌شود از گالری عکس‌های ساخته شده روی موبایل خودتان استفاده کنید. 

نرم‌افزارهای زیادی برای ساخت عکس‌نوشته در بازار هست و روی اینترنت با یک جست‌وجوی ساده در دسترس و قابل دانلود هستند ولی «عکس‌نوشته‌ساز» یکی از بهترین نمونه‌های ایرانی با پشتیبانی از فونت فارسی است که هم رایگان بوده و هم امکانات نسبتا خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه به تنهایی بیش از ۲۰۰ هزار بار از روی کافه‌بازار دانلود شده است. نسخه رایگان این برنامه را می‌توانید از روی اپ استور کافه‌بازار دانلود کنید:

 

 

 

==============================

شاید به این مقالات هم علاقمند باشید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟