معرفی اپلیکیشن‌های سرگرمی
دانلود کنید: با بازی «همکلاسیا» خاطرات خوش دهه 60 را زنده کنید!
امروزه بازی بخش جدانشدنی از نرم‌افزارهای نصب شده روی بیشتر تلفن‌های همراه است. از بازی‌های هیجانی گرفته تا معمایی، همگی برای پرکردن اوقات فراغت و افزایش توان ذهنی و فکری کاربران موبایل طراحی شده‌اند. اما «همکلاسیا» اپلیکیشنی است که ذهن شما را در تمرکز و ارائه راه‌حل، تقویت می‌کند. در این بازی، شما باید با بیش از 250 معمای پراکنده شده درون جدول‌ها دست‌و‌پنجه نرم کنید.

بازی همکلاسیا در سبک بازی‌های پر کردنی جدول کلمات متقاطع است. باید کلمات درون جدول را حدس بزنید. در هر معما مکعب‌هایی وجود دارد که باید با قراردادن حروف در این مکعب‌ها سعی کنید کلمات معنادار بسازید.

روند معما از ساده تا سخت است و در هر مرحله بازیکن بیشتر با معماها و کلمات‌ سخت‌تر درگیر می‌شود و به صورت ذاتی به چالش فراخوانده خواهد شد. 

در طول بازی همکلاسیا، شما با شخصیت‌های دانش‌آموز و معلمان مختلف با چهره‌های دهه شصت رو‌به‌رو می‌شوید که هر کدام، سخت‌گیری و چالش‌های خود را برای حل معما‌ها دارند. همچنین در روند بازی، با مراحل پیچیده‌تری به نام «غول معما» روبرو می‌شوید که نیروی بیشتری از ذهن شما را درگیر خواهد کرد.

گرافیکی فوق‌العاده بالا و زیبا، بیش از 250 معما با چالش‌های متنوع و چهره‌ها و موسیقی دهه 60 ایرانی از ویژگی‌های اپلیکیشن همکلاسیا است.

 

شما می‌توانید بازی همکلاسیا را سایت کافه بازار دانلود کنید:

دانلود کنید: با بازی «همکلاسیا» خاطرات خوش دهه 60 را زنده کنید

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟