راه‌اندازی و مدیریت آسان تجهیزات شبکه لینک‌سیس
دانلود کنید: مدیریت آسان شبکه با اپلیکیشن Smart Wi-Fi لینک‌سیس
شرکت Linksys به عنوان تولید‌کننده تجهیزات شبکه خانگی و تجاری با ارائه نسخه جدیدی از اپلیکیشن Smart Wi-Fi، امکانات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اپلیکیشن SMART Wi-Fi شرکت لینک‌سیس چرخه نصب، راه‌اندازی و مدیریت آسان تجهیزات شبکه محصولات لینک‌سیس را بر روی تلفن‌ همراه امکان‌پذیر می‌کند. این اپلیکیشن رابه تمامی مدیران شبکه و کاربران خانگی و اداری پیشنهاد می‌کنیم.

در نسخه جدید اپلیکیشن لینک‌سیس، رابط کاربری، طراحی ظاهری، تجربه مسیریابی و قابلیت‌های نوآورانه جدید در نظر گرفته شدند تا شرایط لذت‌بخشی برای نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه لینک‌سیس نظیر روتر فراهم شود. رابط کاربری جذاب و مبتنی بر سبک طراحی نوین، سازمان‌دهی جدید برای ویژگی کشف و استفاده آسان، مسیریابی هوشمند آفلاین در روتر ها (قابل دسترس در روتر EA9500) و اشتراک آسان نام، اولویت‌بندی پهنای باند، کنترل‌های مخصوص والدین و رمزعبور شبکه‌های بی‌سیم مهمان برخی از مزیت‌های این اپلیکیشن است. در صورتی که هارد‌دیسک اکسترنال خود را به شبکه متصل کنید، میزان فضای باقیمانده روی هارد‌دیسک را نیز به شما نمایش می‌دهد.

دانلود کنید: مدیریت آسان شبکه با اپلیکیشن Smart Wi-Fi لینک‌سیس

همچنین در اپلیکیشن Smart WiFi تنظیمات دیگری مانند Single Port Forwarding، Port Range Forwarding، Port Range Triggering و MAC Filtering وجود دارد. اپلیکیشن اختصاصی لینک‌سیس به صورت رایگان در گوگل‌پلی برای دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید و همچنین در iTunes App Store برای دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل iOS در دسترس کاربران قرار گرفته است. این نرم‌افزار اولین نمونه معرفی شده در بازار به شمار می‌رود که قابلیت‌های نظارت، کنترل و مدیریت روتر‌های لینک‌سیس را ارائه می‌دهد.

در حال حاضر اپلیکیشن SMART Wi-Fi برای دو پلتفرم اندروید و iOS منتشر می‌شود و میلیون‌ها کاربر منجمله مدیران شبکه در سرتاسر جهان از آن برای نظارت، مدیریت و کنترل تجهیزات شبکه لینک‌سیس استفاده می‌کنند. محصولات لینک‌سیس توسط شرکت آواژنگ در بازارهای داخلی توزیع و گارانتی می‌شود.

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟