وحید نجفی، مدیر اجرایی شرکت وردسان
ویدیو: گفت‌و‌گو با شرکت «وردسان» در نمایشگاه ایپاس 2016
«وردسان» یکی از شرکت‌‌های فعال در حوزه تجهیزات شبکه ایران است که نمایندگی انحصاری تجهیزات اکتیو شبکه آی‌پی‌کام (IP-COM) با 3 سال گارانتی را بر عهده دارد. وردسان یکی از مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه ایپاس 2016 بود که غرفه زیبایی را تجهیز کرده و معرفی محصولات شبکه‌ای نظیر سوئیچ‌های POE و اکسس‌پوینت‌های مارک تجاری IP-Com را در دستور کار خود داشت. در بازدید از غرفه وردسان، فرصتی فراهم شد تا گفت‌و‌‌گویی را با وحید نجفی، مدیر اجرایی این شرکت انجام دهیم.

شرکت وردسان با تامین کلیه تجهیزات مورد نیاز پروژه‌های شبکه در زمینه زیرساخت پسیو و تجهیزات اکتیو شبکه، اطمینان خاطر و سرویس مطمئنی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

شرکت وردسان با شعار «وردسان آرامش فردای مدیران»، بر این باور است که با ارائه خدمات و تجهیزات با کیفیت، اطمینان خاطر و سرویس‌دهی عالی، پشتوانه مدیران و مشتریان خود در زمینه اجرای بستر و زیرساخت‌های شبکه‌های کامپیوتری و مخابراتی است. علاوه بر برند IP-Com، این شرکت نمایندگی انحصاری مارک‌های تجاری چون DIGILINK SCHNEIDER و SUNET تایوان و همچنین نمایندگی رسمی برندهای Netronics، Proxim، Exalt، Moxa و Cisco را در اختیار دارد.

 

 

 

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر sam
sam (تایید نشده)

بسیار توضیحات خوبی بود
و غرفه ی زیبایی رو در نمایشگاه داشتن

مطالب پربازدید روز