گفت‌وگو با مهرداد ابوعلی؛ مدیرعامل شرکت کاوا ارتباطات هوشمند
ویدیو: راه‌کار ویدیوکنفرانس شرکت کاوا ارتباطات هوشمند در تلکام ۲۰۱۶
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند با راه‌کارهای ویدیوکنفرانس و VOIP به نمایشگاه تلکام ۲۰۱۶ آمده است و با برقراری یک ارتباط زنده میان نمایشگاه و یک نقطه دیگر در شهر تهران سعی دارد مزایای این سیستم و راه‌کارهای مبتنی بر آن را به بازدیدکنندگان نشان بدهد.

مهرداد ابوعلی؛ مدیرعامل شرکت کاوا ارتباطات هوشمند ضمن ابراز رضایت از نمایشگاه تلکام امسال و اشاره به حضور چشم‌گیر و پررنگ و فعال شرکت‌های خارجی از جمله هندی و چینی و خاورمیانه؛ راه‌کارهای ویدیوکنفرانس را نیاز اصلی شرکت‌های ایرانی برای ارتباط با دفاتر مادر و شرکت‌های خارجی در سراسر جهان دانست.

مدیرعامل شرکت کاوا ارتباطات هوشمند در ویدیوی زیر مزایای ویدیوکنفرانس زنده را تشریح می‌کند و به بانک‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌های بزرگ دولتی و کارخانه‌ها پیشنهاد می‌کند ارتباطات و جلسات خود را به صورت زنده با ویدیوکنفرانس برگزار کنند و از پرداخت هزینه‌های زیادی رفت‌وآمد و ترافیک شهری جلوگیری نمایند. با ماهنامه شبکه باشید تا این ویدیو را باهم ببینیم:

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال