ویدیو: قابلیت‌های خارق‌العاده دِرون هوشمند 3DR Solo را ببینید!
امروزه حتی باهوش ترین هواپیماهای بدون سرنشین هم با فشار یک کلید و یا پرتاب دستی پرواز خود را آغاز می کنند. خوشبختانه درون‌های امروزی به صورت کاملن هوشمند ساخته می شوند که با تکیه بر کامپیوتر درونی خود امکان تهیه عکس و فیلم هوایی حرفه‌ای را حتی از مناطق صعب‌العبور دارند. اما پهپاد هوشمند Solo از آن دسته از درون‌هایی است که با یک اپراتور قادر است تا فیلم و عکس‌های بسیار باکیفیتی را تهیه و ذخیره کند. با پهپاد 3DR Solo یک استودیوی کامل هوایی در اختیار شماست!

shabake-mag.jpg

 ساختار الکترونیکی Solo از دو کامپیوتر مجزای یک گیگاهرتزی تشکیل شده که کسب تجربه منحصربه‌فرد از عکس‌برداری و فیلم‌برداری هوایی را امکان‌پذیر می‌سازد. این پهپاد هوشمند یک درون All in One است که تمامی ابزارهای تخصصی منجمله دستگاه اپراتور هوشمند و دوربین حرفه ای GoPro با 26 دقیقه شارژ برای هر نشست و برخاست را جهت پوشش هوایی و ویدئویی مراسم زنده و ارسال مستقیم آن به تلفن‌های هوشمند از جمله iPhone دارد. عمر مفید 3DR Solo پانزده سال و قیمت آن 1000 دلار اعلام شده است.
در ادامه ویدیوی کوتاهی از این محصول فوق‌العاده کاربردی را ببینید که به نظر میرسد انقلابی را در صنعت درون‌های فیلم‌بردار به وجود خواهد آورد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟