جذب سرمایه برای شرکت‌های نوپا
دومین رویداد «استارتاپ دمو» برگزار می‌شود
نخستین دوره استارتاپ دمو در آبان‌ماه 95 با ارائه 12 استارتاپ به 5 سرمایه‌گذار در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد که تاکنون یک مورد سرمایه‌گذاری محقق شده و چند مورد دیگر نیز در حال برگزاری مذاکرات و حصول توافقات هستند. اما به‌منظور جذب سرمایه برای کارآفرینان و شرکت‏‌های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین رویداد استارتاپ دمو نیز به همت مرکز فن بازار ملی ایران و با همکاری پارک فناوری پردیس اسفندماه برگزار می‌شود.

یکی از خلاءهای فضای نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت‌ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها برای سرمایه‌پذیری از یک طرف و برای سرمایه‌گذاران برای بررسی شرکت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم کند.

مطلب پیشنهادی

فرانسه و ایران در زمینه اینترنت اشیا همکاری می‌کنند

در همین راستا، این رویداد با حضور سرمایه‌گذاران تخصصی این حوزه و از طرف دیگر شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) به‌عنوان سرمایه‌پذیران در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود. در این رویداد کارآفرینان و شرکت‌ها ایده خود را برای سرمایه‏‌گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمایه‌گذاران پس از برگزاری جلسات خصوصی (B2B) و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، میزان فروش و غیره به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه‌گذاری در آنها اعلام تمایل خواهند کرد.

در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مرکز فن‏ بازار ادامه خواهد داشت. مهلت ثبت‌نام در دومین استارتاپ دمو تا 29 بهمن‌ماه جاری اعلام شده و متقاضیان برای ثبت‌نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران مراجعه کنند.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟