همایش ویکی‌مارکتینگ در تهران برگزار می‌شود
معرفی استارت‌آپ ایرانی «ویکی‌مارکتینگ» در حوزه بازاریابی آنلاین
ویکی‌مارکتینگ اولین دانشنامه مارکتینگ همراه است که با همکاری شرکت‌ها و موسسات مختلف از جمله چند دانشگاه و موسسه آموزش عالی، معتبرترین موسسات مشاور و مجری بهینه‌سازی و پیشبرد و افزایش فروش، همزمان در بیش از 10 استان کشور راه‌اندازی شده است. ویکی‌مارکتینگ با بهره‌گیری از حدود 20 استاد، مشاور و محقق بازاریابی و کسب‌وکار به عنوان اعضای هیأت علمی دانشگاه، خدماتی خاص را به علاقمندان مارکتینگ ارايه می‌دهد. اما قرار است ویکی‌مارکتینگ در روزهای پایانی دی‌ماه، همایشی را با هدف ایجاد فضای علمی، کار‌شناسی و معرفی راهکار‌ها و تکنیک‌های نوین بازاریابی برگزار کند.

در این همایش، دكتر احمد روستا (پدر بازاریابی ایران) در خصوص ایده‌ها و پدیده‌های نوین بازاریابی، محمود محمدیان در ارتباط با الگوبرداری از شرکت‌های بزرگ بازاریابی، بهمن مقیمی درباره چابکی در مدیریت و ارتباط با مشتری، حمید‌رضا اسماعیل‌خو در مورد مدیریت محتوا و محمد مهاجر در ارتباط با برندهای لوکس سخنرانی می‌کنند.

از دیگر بخش‌های جذاب در این مراسم، برگزاری پنل‌های تخصصی توسط اعضای هیات علمی با هدف بررسی زوایای مختلف کسب‌وکار در کشور است. بخش منحصر‌به‌فرد این مراسم، رونمایی از اولین محصول مارکتینگ کشور خواهد بود. این رویداد پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه جاری در محل سالن همایش‌های صدا‌و‌سیما برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت ویکی مارکتینگ به نشانی www.wiki.marketing مراجعه کنند.

از امکانات اپلیکیشن ویکی‌مارکتینگ می‌توان به همراهی ۲۰ استاد حوزه مارکتینگ، رادیو مارکتینگ (پادکست‌های مارکتینگ)، پرسش و پاسخ از کارشنان ویکی‌مارکتینگ و امکان شرکت در برنامه سینرژی مارکتینگ اشاره کرد. همچنین امکانات سایت ویکی‌مارکتینگ شامل دسترسی به ویکی‌مارکتینگ TV با بیش از ۲۰۰ ساعت ویدئو اختصاصی مارکتینگ، امکان دریافت تمپلیت‌های مارکتینگ‌پلن، بیزینس‌پلن، سند هویت بصری و دریافت مستندات سازمانی است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟