طی مراسمی در صنایع ارتباطی پایا
گالری عکس: افتتاح مرکز داده و شبکه TD-LTE مبین‌نت
ساعت 10 صبح یکشنبه 10 بهمن‌ماه، سالن اجتماعات شرکت ارتباط پایا میزبان مهمانان و اهالی رسانه بود تا به صورت رسمی، مرکز داده و شبکه TD-LTE شرکت ارتباطات مبین‌نت افتتاح شود.

این مراسم با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیرعامل مبین‌نت و جمعی از مدیران ارتباطی کشور و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات شرکت ارتباطی پایا برگزار شد.

طی این مراسم، نسل چهارم اینترنت پرسرعت ثابت (TDLTE) مبین‌نت در ۴ شهر تهران، کرج، مشهد و کیش آغاز به کار کرد. شبکه اینترنت پرسرعت ثابت مبتنی بر تکنولوژی (TDLTE) امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت را با حداقل سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه برای کاربران فراهم می‌کند و امکان افزایش آن تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه نیز وجود دارد. این شبکه که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد، قرار است تا پایان سال در بالغ بر ۱۱ شهر کشور نصب و راه‌اندازی شود و به عنوان بستری برای دسترسی آسان‌تر و پرسرعت‌تر به شبکه ملی اطلاعات جایگزینی برای فناوری وایمکس خواهد بود.

علاوه بر پروژه اینترنت پرسرعت وایرلس، از مرکز داده اینترنت (دیتا سنتر) مبین‌نت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکزداده بخش خصوصی در کشور نیز رونمایی شد.

دوربین خبرنگار شبکه به طور تصویری شما را در جریان روند برگزاری مراسم بهره‌برداری از مرکزداده و شبکه TD-LTE مبین‌نت قرار می‌دهد:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟