دوست ندارید پا به این مکان بگذارید؟
گالری عکس: تعمیرگاه بزرگ کانن در المپیک ریو ۲۰۱۶
روزانه صدها میلیون نفر از علاقمندان به ورزش، پیگیر اخبار و تصاویر ارسالی از المپیک 2016 ریودوژانیرو هستند. در این میان عکس‌‌های ثبت شده از اتفاقات ورزشی گاه می‌تواند به اندازه ده‌ها خبر، رخدادی را نقل کند. شرکت نیکون کارگاهی مجهز و حرفه‌ای را برای پشتیبانی و ارائه خدمات به دارندگان دوربین‌‌های نیکون در ریودوژانیروی برزیل راه‌اندازی کرد. اما کانن به عنوان رقیب سنتی شرکت نیکون، کارگاه پشتیبانی و ارائه خدمات تعمیرات و جایگزینی دوربین‌ را در این شهر دایر کرده که بیشتر شبیه به یک زرادخانه دیجیتالی است.

shabake-mag.jpg

المپیک فرصتی بی‌بدیل برای خبرنگاران و عکاسان است. پس طبیعی است که شرکت‌های سازنده دوربین و تجهیزات عکاسی نیز این فرصت تکرارنشدنی در هر چهار سال یک بار را غنیمت بشمرند و مانند کانن و نیکون کارگاه‌های مجهزی برای ارایه خدمات به عکاسان در خود دهکده المپیک ریو ۲۰۱۶ دایر کنند. 

در این کارگاه، شرکت کانن بیش از 1500 لنز و 950 بدنه دوربین‌های دیجیتال DSLR و همچنین لوازم و تجهیزات جانبی سازگار را ذخیره کرده تا در مواقع لزوم و نیاز عکاسان ورزشی، آنها را در اختیارشان قرار دهد. در ادامه به تماشای ذخیره‌گاه دیجیتالی عظیم بزرگ‌ترین سازنده دوربین‌‌های دیجیتال عکس‌برداری جهان بنشینید. آیا شما دوست ندارید پا به درون این کارگاه و تعمیرگاه بگذارید و هرچه دوست دارید برای دوربین خودتان بردارید؟ 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟