گالری عکس استارت‌آپ‌های نمایشگاه الکامپ 2015
اگر سری به نمایشگاه الکامپ بزنید و از سالن 18 بازدید کنید؛ سریع متوجه خواهید شد حال و هوای این سالن با دیگر سالن‌های نمایشگاه بسیار متفاوت است. انرژی و انگیزه جوانی موج می‌زند و خلاقیت و ابتکار حرف اول و آخر است. چون در این سالن شرکت‌های استارت‌آپی و کسب‌وکارهای نوپا استقرار دارند.

1606683296_1_0.gif

یکی از تمایزهای الکامپ امسال با سال‌های گذشته در حضور همین حدود 40 شرکت استارت‌آپی است. مجریان نمایشگاه از هفته‌ها قبل شروع به اطلاع‌رسانی کردند و با ارائه انواع تسهیلات و امکانات سعی داشتند پای کسب‌وکارهای نوپا را به نمایشگاه باز کنند؛ کسب‌وکارهایی که غالباً گمنام، تازه تاسیس، مملو از ایده و ابداع و انرژی مثبت هستند ولی به دنبال سرمایه‌گذار یا شریک تجاری و البته مشتری می‌گردند. 

الکامپ بهترین فرصت برای این شرکت‌ها است تا خود را معرفی کرده و ایده‌های خود را محک بزنند. از سوی دیگر، بهترین زمان برای سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان طرح‌ها و ایده‌های جدید حوزه IT  است که یک جا بتوانند با مجموعه‌ای بسیار متفاوت و متنوع از استارت‌آپ‌ها آشنا شوند. اگر فرصت بازدید از نمایشگاه الکامپ را ندارید؛ می‌توانید همراه با دوربین سایت شبکه گشتی در سالن 18 پر سر و صدای نمایشگاه الکامپ بزنید و برخی نام‌ها را به خاطر بسپارید چون در آینده بزرگانی در صنعت خواهند شد. 

====================

معرفی چند استارت‌آپ حاضر در نمایشگاه الکامپ 2015:

فول فکر، آنلاین مشاوره روانشناسی می‌دهد

درمانکده و ساختمان مجازی پزشکان

همسانه و بازاریابی روی وای‌فای

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟