هدیه‌ای به کاربران لینکدین
مایکروسافت به طور رایگان برنامه ویندوز 10 لینکدین را منتشر کرد
مایکروسافت همان‌گونه که پیش از این وعده داده بود، برنامه ویندوز 10 لینکدین را در دسترس کاربران قرار دارد. کاربران با مراجعه به فروشگاه ویندوز قادر هستند این برنامه را دانلود کنند.

تقریبا دو هفته پیش بود که مایکروسافت از این برنامه رونمایی کرد و اکنون این برنامه را در اختیار تمامی کاربران ویندوز 10 قرار داده است. برنامه فوق ضمن آن‌که ویژگی‌های وب را در اختیار کاربران قرار می‌دهد در همان حال یکسری ویژگی‌های بومی را نیز در اختیار کاربران ویندوز 10 قرار می‌دهد.

به‌طور مثال، برنامه فوق قادر است از اعلان‌ها بلادرنگ پشتیبانی کرده و تمامی اعلان‌های لینکدین را در بخش Action Center ویندوز 10 به نمایش بگذارد. برنامه فوق با منوی شروع ویندوز 10 کاملا یکپارچه شده و قادر است جدیدترین اعلان‌ها و داده‌ها مرتبط با آن‌ها را در قالب یک کاشی زنده به کاربر نشان دهد.

 مایکروسافت در خصوص برنامه Linkedin نوشته است: «این برنامه به شما اجازه می‌دهد به ساده‌ترین شکل ممکن به شما اجازه می‌دهد با متخصصان جدید آشنا شده و ارتباط خود را با مخاطبان جاری حفظ کنید.

این برنامه ضمن آن‌که به شما اجازه می‌دهد شغل مناسب خود را پیدا کنید، به‌روزرسانی‌ها و عناوین مرتبط با شرکت‌ها را به شما نشان می‌دهد.» این برنامه از آدرس فروشگاه ویندوز به نشانی LinkedIn در دسترس کاربران قرار دارد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز