با این برنامه موبایل همیشه در دسترس باشید
تماس بدون آنتن
زیاد پیش می‌آید که در یک رستوران نشسته‌اید و می‌بینید سیگنالی دریافت نمی‌کنید یا به اصطلاح آنتن ندارید. این برنامه موبایل به شما امکان می‌دهد زمانی که آنتن/سیگنال ندارید هم تماس دریافت کنید.

 با فرض این‌که آن رستوران شبکه وای‌فای ارائه می‌کند، باز هم می‌توانید به تماس‌هایی که روی تلفن‌تان گرفته می‌شود، پاسخ دهید. البته اگر از سرویس جدید لیبون با نام Reach Me استفاده کنید. به لطف این جادوی کوچک VoIP، حتی بدون آنتن، باز هم موبایل در دسترس خواهد بود و اگر دوست ندارید همیشه برای همه در دسترس باشید، می‌توانید تماس‌ها را به صندوق صوتی انتقال دهید.

دومنیک لوبو، مدیرعامل لیبون درباره سرویس جدید شرکتش و مقایسه با سرویس‌هایی که شرکت‌های بزرگ مثلا سرویس تماس وای‌فای تی‌موبایل ارائه می‌کند، می‌گوید: «یکی از مزایای این است که لیبون روی هر شبکه‌ای کار می‌کند (با این فرض که این سرویس در آن کشور فعال باشد).» لوبو در مورد پشتیبانی دستگاه‌های مختلف می‌گوید: «یبون اول روی آندروید در دسترس خواهد بود، البته نسخه آی‌فون هم در مراحل آخر توسعه است.»

این ایده پیشنهاد جالبی است برای افرادی که نباید تماسی را از دست بدهند؛ افراد مهم در دنیای تجارت یا پزشکان. برنامه لیبون که برای iOS و آندروید در دسترس است. به عنوان سرویس صندوق صوتی شروع به کار کرده است و تماس‌های صوتی و پیام فوری هم ارائه می‌کند. این برنامه در حال حاضر در صد کشور در دسترس است. قابلیت Reach Me به صورت کشور به کشور پیش می‌رود و در ماه مارسشروع به کار می‌کند. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟