راهکارهای جامع شرکت Intimus International
دستگاه‌هایی برای امحاء اطلاعات دیجیتال
شرکت Intimus International آلمان با نیم قرن سابقه در حوزه امنیت اطلاعات اقدام به ارائه محصولاتی نموده است تا در حداقل زمان ممکن اطلاعات دیجیتال به صورت کامل حذف و غیر قابل بازیابی گردد. دستگاه‌ پاک کننده مغناطیسی هارددیسک Intimus 8000 Degausser و شکننده هارددیسک Intimus 1000 Crusher دو محصول این شرکت است که با کسب تاییدیه از سازمان‌های NATO و NSA راه حلی مناسب و امن جهت از بین بردن کامل اطلاعات بوده و بازیابی اطلاعات را 100 درصد غیرممکن می سازد و این عملیات می تواند به سادگی در یک فضای کوچک انجام شود.

با پیشرفت روزافزون فناوری‌های دیجیتال، اطلاعات در قالب صفر و یک از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار گشته است و مهمتر از آن نحوه حفاظت از این اطلاعات است که اگر به درستی انجام نشود تبعات نامطلوبی در پی خواهد داشت. امروزه مراکز دولتی، نظامی، بانک‌ها و موسسات مالی، صنایع، شرکت ها و غیره به ابزارهایی نیاز دارند که بتوانند با دقت و به سرعت  داده‌های دیجیتال غیرضروری را امحاء نمایند. شرکت Intimus International  آلمان با بیش از 50 سال سابقه در حوزه امنیت اطلاعات اقدام به ارائه محصولاتی نموده است تا در حداقل زمان ممکن اطلاعات دیجیتال به صورت کامل حذف و غیر قابل بازیابی گردد. 

محصولاتی که در نمایشگاه 2015 CeBIT توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب نمود، دستگاه‌ Intimus 8000 Degausser (پاک کننده مغناطیسی هارددیسک) و دستگاه Intimus 1000 Crusher (شکننده هارددیسک) بود که با کسب تاییدیه از سازمان‌های NATO و NSA راه حلی مناسب و امن جهت از بین بردن کامل اطلاعات می‌باشد. این دستگاه بازیابی اطلاعات را صد درصد غیرممکن می‌سازد و این عملیات می‌تواند به سادگی در یک فضای کوچک انجام شود. 

دستگاه Intimus 8000 Degausser با ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی در حد 0.83 تسلا با پرتاب پی در پی پالس‌های مغناطیسی متغیر  تمام سکتورهای هاردیسک را پاک می‌کند. دستگاه Intimus 1000 Crusher با نیروی بسیار قوی که بر روی سطح هارددیسک وارد می‌کند PCB Board و صفحات مختلف هارددیسک را می‌شکند. از ویژگی‌های بارز این دو دستگاه می‌توان به سرعت و دقت بالای عملکردشان (امحاء اطلاعات دیجیتال در 60 ثانیه) اشاره کرد.   

شرکت گسترش فناوری آفشید به عنوان نماینده رسمی فروش و پشتیبانی محصولات شرکت Intimus International در ایران، محصولات متنوعی را با  بهره‌مندی از فناوری‌های نوین در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات در این سایت  قابل دسترسی می‌باشد.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     ثبت اشتراک نسخه آنلاین

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال