اپل با آماده‌سازی سیری و اپ استور به‌استقبال جام جهانی 2018 رفت
نتایج مسابقات جام جهانی فوتبال را از سیری اپل بپرسید
جام جهانی 2018 روسیه آغاز شد و شرکت‌های بزرگ فناوری هم نمی‌خواهند از این قافله عقب بیافتند. شرکت اپل با آماده‌سازی برنامه‌های مخصوص در سیری و اپ استور بزرگ‌ترین گردهمایی فوتبالی دنیا را جشن می‌گیرد.

هر چهار سال یک بار، محبوبیت ورزش فوتبال در کشور آمریکا کمی بیشتر می‌شود. دلیل این مسئله برگزاری مسابقات جام جهانی است. تمام کافه‌ها و اماکن عمومی به‌جای پخش مسابقات محبوب آمریکایی‌ها مانند بیسبال، مسابقات فوتبال را برای مردم پخش می‌کنند.

هم‌زمان با آغاز مسابقات روسیه 2018، اپل هم بی‌کار ننشسته و جام جهانی را به سیری، اپ استور، آی‌بوک و پادکست‌های خود تزریق کرده است.

اما این خبر چه معنی می‌دهد؟ فرض کنید شما به‌دنبال نتیجه دیدار ایران و مراکش هستید. کافی است از سیری سئوال کنید که آخرین نتیجه بازی‌های جام جهانی مانند بازی ایران و مراکش چیست تا شما را باخبر کند. سیری هم اطلاعات بازی‌های تمام شده را در اختیار شما می‌گذارد و هم آن‌هایی که در جریان است. به‌گفته اپل، سیری می‌تواند به سئوالاتی مانند "استرالیا چه زمانی با فرانسه بازی می‌کند؟"، "چه تیم‌هایی گروه A را تشکیل می‌دهند؟"، "چه بازیکنانی در تیم انگلستان حضور دارند؟" و "چه تیمی برنده بازی آرژانتین-ایسلند شد؟" پاسخ دهد.

سیری این اطلاعات را در 26 کشور از جمله آمریکا، برزیل، روسیه، دانمارک، فنلاند، مالزی، ترکیه، تایلند و عربستان سعودی ارائه می‌دهد.

در طول یک ماه برگزاری این رقابت‌ها، اپ استور بعضی از اپ‌ها و گیم‌های محبوب برخی از ستارگان دنیای فوتبال را هم معرفی می‌کند. بازی‌هایی مانند "فیفا موبایل" و PES 2018 نیز در دسترس خواهند بود. 

اپ News اپل پوشش کامل از بازی‌های جام جهانی 2018 به‌همراه نتایج، برنامه بازی‌ها و پروفایل بازیکنان کلیدی را در خود دارد. اپل موزیک دارای 32 پلی‌لیست از 32 کشور شرکت کننده در این تورنمنت بزرگ است. روی آی‌بوک هم یک مجموعه دیگر به‌نام "بازی زیبا" در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در این برنامه می‌توانید بیوگرافی، خاطرات جام جهانی، بازی‌های خاطره‌انگیز، قهرمانان ملی و تیم‌های برنده را مشاهده کنید.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: