الکامپ با دو اپلیکیشن ویژه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان
29/04/1396 - 16:45
از فردا، با اپکس به بازدید الکامپ بیست سوم بروید
سامانه نمایشگاهی اپکس با دو اپلیکیشن ویژه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان برای بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، خدمات یکپارچه نمایشگاهی ارایه می‌کند.

 

برای دریافت خدمات بهتر و داشتن یک تجربه خوب از بازدید از نمایشگاه الکامپ 2017، می‌توانید از اپلیکیشن نمایشگاهی اپکس استفاده کنید.

سامانه نمایشگاهی اپکس با دو اپلیکیشن ویژه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان برای بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، خدمات یکپارچه نمایشگاهی ارایه می‌کند. در بخش بازدید‌کنندگان، علاقه‌مندان می‌توانند با جستجو روی نقشه نمایشگاه، غرفه مورد نظر خود را یافته و از مسیریابی سیستم برای دسترسی آسان و سریع به هدف خود برسند. دریافت بارکد منحصر به فرد پس از ثبت نام و استفاده در تمامی نمایشگاهها، دنبال کردن شرکتها و غرفهداران در نمایشگاههای مختلف، جستجوی غرفه‌داران بر اساس نام، گروه کالایی یا سالن محل استقرار، نمایش محل غرفه بر روی نقشه و مسیریابی و هدایت به سمت آن، ارسال پیام به مشارکت کنندگان، ارائه درخواست نمایندگی، دانلود فایل‌های کاتالوگ و بروشور، مشاهده فهرست کالاها و خدمات مشارکت کننده، مشاهده گالری تصویری و ویدئویی مشارکت کننده، ثبت بازدید هنگام بازدید از غرفه و گزارش گیری از تعداد غرفه‌های حاضر در نمایشگاه و غرفه‌های بازدید شده از جمله خدمات اپلیکیشن ویژه بازدیدکنندگان الکامپ است. شرکتها و غرفه‌داران نیز با استفاده از اپلیکیشن ویژه مشارکت کنندگان می‌توانند به امکاناتی چون اسکن بارکد بازدیدکننده و نمایش آنلاین و لحظه‌ای اطلاعات، فهرست و مشخصات بازدید کنندگان ثبت شده، نمایش بر روی نقشه و مسیریابی، پنل اختصاصی مدیریت پروفایل (تحت وب)، مدیریت پروفایل شرکت و مدیریت کالا و خدمات، دریافت و مشاهده پیام از کاربران، ارسال اعلان به دنبال کنندگان خودشان، دریافت و مشاهده درخواست‌های نمایندگی، مدیریت گالری با امکان افزدون تعداد نامحدود عکس و ویدئو و صفحه وب اختصاصی دست یابند.

دانلود نسخه اندورید اپلیکیشن الکامپ بازدید کننده

 

   

                     نسخه بازدیدکننده                           

     دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن الکامپ مشارکت کننده 

 

نسخه غرفه دار

 

ایسوس

نظر شما چیست؟