اگر کارآفرین هستید، 3 دقیقه زمان دارید تا ایده خود را مطرح کنید
بیست‌ودومین رویداد «ایده شو» برگزار می‌شود
احتمالا شما هم حداقل يك فكر يا ايده‌ دارید كه با تمام شور و اشتياق به آن می‌پردازید، چيزی كه شما را به هيجان می‌آورد، شور و اشتياقتان را می‌افروزد، حرف زدنتان را سريع‌تر می‌كند و انرژيتان را چند برابر! ايده‌شو محلی است برای به اشتراك‌گذاری تجربيات زندگی‌ساز، موضوعات مورد علاقه و شوق‌برانگيز و نقطه نظرات منحصربه‌فرد. اگر چنين فكر و ايده‌هایی داريد وقت آن رسيده برای سخنرانی در رویداد ایده‌شو آماده شوید.

«ایده‌شو» رویدادی است که به کارآفرینان فرصت می‌دهد تا ایده خود را در بازه زمانی مشخص ارائه دهند. در این رویداد کارآفرینان می‌توانند با ایده‌های جدید دیگران آشنا شوند و شبکه‌ای از دوستان و متخصصین را برای ارتباطات آینده خود ایجاد کنند. براساس قوانین، شرکت‌کنندگان باید ایده خود را هنگام ثبت‌نام برای تیم برگزارکننده ارسال‌ کنند و صاحبان ایده تنها 3 دقیقه فرصت دارند تا در مورد موضوع ایده خود در مقابل جمعیت صحبت کنند و به محض پایان این زمان، به هیچ وجه امکان ادامه بحث وجود ندارد. صاحبان ایده در این رویداد نباید موضوعی را به‌طور کامل و با جزئیات به شنوندگان آموزش دهند؛ بلکه باید بتوانند به درستی ‌جرقه اولیه شور و علاقه دیگران را نسبت به ایده خود روشن کنند.

بیست‌و‌دومین دوره ایده شو با رویکرد «سفری از دانشجویی تا کارآفرینی» در روز چهارشنبه 26 آبان‌ماه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

ایسوس

نظر شما چیست؟