مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب خبر داد
به‌زودی تقویم نمایشگاه‌های شهرآفتاب منتشر می‌شود
نمایشگاه شهر آفتاب با مساحت 1,383,400 مترمربع در مسير آزاد‌راه خليج‌فارس به عنوان اتصال‌دهنده شهر تهران به بخش‌های جنوبی كشور احداث شده است. فاصله نزديك به فرودگاه بين‌المللی امام خمينی و امكان اتصال به خطوط متروی شهر تهران از امتيازات منطقه‌ای اين نمایشگاه به‌شمار می‌آید . اما مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از «تنظیم تقویم نمایشگاهی» به عنوان یکی از وجوه تمایز مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب با سایر نمایشگاه‌ها یاد کرد و از انتشار این تقویم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

سيدمحمد سيدی در نشست خبری افزود: «برگزاری نمايشگاه در سه عرصه ملي، بين‌المللي و تخصصي را در دستور كار داريم.» وی با بيان اينكه به‌دنبال آن هستيم كه برخي كشورهای همسايه نيز نمايشگاه‌های خود را در مجموعه نمايشگاهي  شهرآفتاب برگزار كنند، تصريح كرد: «تا پايان سال‌جاری، برگزاری 16 نمايشگاه در مجموعه شهر آفتاب تعريف شده است.»

به گزارش همشهری، مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با اشاره به برگزاری نمايشگاه تخصصي صنعت چوب، ماشين‌آلات، ابزار، يراق‌آلات و تجهيزات وابسته خاطرنشان كرد: «اين نمايشگاه از پانزدهم آغاز شده و تا 19 شهريور‌ماه در مجموعه نمايشگاه بين‌المللی شهر آفتاب ادامه دارد. در تلاش هستيم مجموعه را در يك بازه زماني 3 تا 5 ساله تكميل كنيم.» سيدی درخصوص انتقادات مطرح شده درباره گرانی واگذاری غرفه‌های نمايشگاه نيز گفت: «تعرفه‌ها براساس يك جدول تعيين شده و در چارچوب ضوابط و مقررات اجرايی می‌شود.»

سيدمحمد سيدی با اشاره به تجربه موفق برگزاری نمايشگاه بين‌المللی كتاب تهران افزود: «درخصوص ارائه مدهای مختلف حمل‌ونقل عمومی در نمايشگاه كتاب، مترو موفق به كسب بالاترين امتياز شده است.»

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال