فروش اینترنت خانگی-اداری TD-LTE عملیاتی شد
ایرانسل فروش مودم‌های نسل چهارم اینترنت را آغاز کرد
اینترنت نسل 4 ثابت (اینترنت بی‌سیم خانگی و اداری) در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است و بهترین گزینه برای تامین اینترنت سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار می‌رود. در همین راستا، شرکت ایرانسل پس از بهره‌برداری رسمی از وسیع‌ترین سرویس TD-LTE در ایران، فروش مودم‌های اینترنت نسل چهارم ثابت خود را آغاز کرد. این مودم‌ها به دو صورت خانگی و اداری عرضه می‌شوند.

مودم‌های مخصوص نسل چهارم اینترنت ثابت TD-LTE در دو نوع داخلی و بیرونی طراحی شده و هر دو همراه با سیم‌کارت ارائه شده‌اند. مودم‌های داخلی (Indoor) برای استفاده در خانه‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌شوند، در حالی که مودم‌های فضای بیرونی (Outdoor) برای سازمان‌های بزرگ، فضاهای عمومی و مجتمع‌های مسکونی مناسب‌ترند.

مطلب پیشنهادی

برگزاری پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات
از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران

اما پیش‌شماره 09411 از سری سرشماره‌های ایرانسل در شبکه TD-LTE به کار می‌رود. سیم‌کارت‌های ویژه این سرویس، صرفاً جهت ثبت‌نام و شناسایی در شبکه کاربرد دارند و امکان استفاده جهت مکالمه و ارسال پیامک توسط آنها وجود ندارد. به گزارش پانا، مشترکان ایرانسل می‌توانند با استفاده از بسته‌های تشویقی ویژه یک ماهه، سه ماهه، 6 ماهه و سالانه که برای این سرویس در نظر گرفته شده است از خدمات آن استفاده کنند.

مشترکان ایرانسل می‌توانند برای خرید سرویس TD-LTE، به مراکز اختصاصی فروش و خدمات و یا نمایندگی‌های فروش و خدمات ایرانسل مراجعه کنند یا به صورت غیرحضوری از طریق تماس با شماره 600 از خطوط ایرانسلی یا 09366000000 از سایر خطوط و همچنین از طریق خرید اینترنتی اقدام کنند. برای تهیه بسته‌های ویژه این سرویس نیز مشترکان ایرانسل می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به مراکز اختصاصی فروش و خدمات و نیز نمایندگان فروش و خدمات ایرانسل در شهرهای تحت پوشش، به صورت غیرحضوری و از طریق سایت رسمی ایرانسل به نشانی irancell.ir/TD-LTE، برنامه کاربردی ایرانسل من (My Irancell) و کدهای دستوری USSD نیز اقدام کنند.

ایسوس

نظر شما چیست؟