تاریخ و ساعت بازی کلمبیا و انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه
10 تير 1397
این مطلب صرفا یک یادآوری است تا زمان (تاریخ و ساعت) بازی کلمبیا انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه را فراموش نکنید. البته در ادامه آن هم برای آن‌هایی که امکان دسترسی به تلوزیون ندارند، چند سایت و اپلیکیشن برای پخش زنده مسابقات جام جهانی معرفی کرده‌ایم. برای مشاهده تاریخ و ساعت بازی کلمبیا انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

زمان بازی‌  کلمبیا انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه

تاریخ بازی کلمبیا انگلیس

در دور یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه دو تیم کلمبیا انگلیس در تاریخ  1397/04/12 در ورزشگاه اتکریتیه‌آره‌نا (اسپارتاک)  به مصاف یکدیگر می‌روند.

ساعت بازی کلمبیا انگلیس

بازی کلمبیا انگلیس ساعت  22:30 آغار می‌شود.

در صورت عدم دسترسی به تلوزیون، می‌توانید کلمبیا انگلیس را به صورت مستقیم از سایت‌های پخش زنده اینترنتی تماشا کنید و یا با استفاده از اپلیکیشن‌های پخش زنده مسابقات جام جهانی، تماشاگر بازی‌های  جام جهانی باشید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز