تازه‌های شبکه شماره ۱۸۱
سروری برای مدیریت آسان کلاود هیبریدی
شرکت «HPE»، سرنام Hewlett Packard Enterprise، سروری برای بازارهای SMB عرضه کرد که به طور ساده‌ای امکان راه‌اندازی و مدیریت فضاهای ذخیره‌سازی کلاود هیبریدی را فراهم می‌کند.

«ProLiant Easy Connect» اولین محصول در رده بازارهای کوچک و متوسط است و دستگاه سرورمانندی محسوب می‌شود که در ترکیب با دستگاه‌های ذخیره‌سازی می‌تواند فایل‌های روی کلاود را به‌آسانی مدیریت و از جمله حذف و اضافه کند. کسب‌وکارهای رده متوسط بازار با استفاده از این سرور می‌توانند به‌سرعت یک سرویس کلاود هیبریدی راه‌اندازی و از هر کجا آن را مدیریت و امن‌ساز کنند.  کسب‌وکارهای متوسط بازار بیشتر مایل هستند روی رشد کسب‌وکارشان تمرکز کنند و با استقرار و توسعه بخش فناوری اطلاعات و زیرساخت‌های مورد نیاز درگیر نشوند. به همین دلیل، دستگاهی مانند ProLiant Easy Connect راهکار بسیار مناسبی برای چنین شرکت‌هایی محسوب می‌شود. 
شرکت HPE با همکاری شرکت «Zynstra» که به طور اختصاصی روی نرم‌افزارهای مدیریت کلاود و راهکارهای مجازی‌سازی کار می‌کند، سعی کرده است راه‌اندازی و پیکربندی این سرور جدید را ساده‌تر کند تا کسب‌وکارها حتی نیازی به نیروهای متخصص فنی یا ظرفیت‌های بسیار بالا و پیچیده IT نداشته باشند. این سرور از 29 آوریل در آمریکا و انگلیس توسط شرکت‌های همکار HPE عرضه شده و هنوز قیمت نهایی آن و زمان عرضه جهانی‌اش اعلام نشده است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟