پیکربندی درست تنظیمات mobile data
چگونه مشکل عدم اتصال به اینترنت موبایلی در اندروید را حل کنیم؟
تقریبا اکثر کاربران گوشی‌های اندرویدی با اتصال به اینترنت موبایلی مشکل دارند. به‌طوری‌که اتصال موبایلی روی گوشی آن‌ها به درستی کار نمی‌کند. دلایل متعددی باعث عدم برقراری ارتباط می‌شوند. ما در این مقاله تعدادی از این مشکلات را همراه با راه‌حل‌های آن‌ها به شما معرفی می‌کنیم.

اینترنت موبایلی یکی از مرسوم‌ترین و راحت‌ترین راهکارهایی است که بسیاری از کاربران برای اتصال به اینترنت از آن استفاده می‌کنند. بدون وجود این ویژگی ضروری روی گوشی‌های هوشمند، شما تجربه آنلاین بودن به شکلی سیار و راحت را از دست می‌دهید. اما گاهی اوقات به دلایل مختلف همچون ضعیف بودن سیگنال، تداخل سیگنال‌ها یا حتا برهم خوردن تنظیمات داخلی گوشی به درستی نمی‌توانید به اینترنت موبایلی متصل شوید. ما در این مقاله مشکلات رایجی را مورد بررسی قرار داده‌ایم که اجازه نمی‌دهند شما به اینترنت موبایل متصل شده یا به درستی از آن استفاده کنید.


خواننده گرامی: برای ادامه مطالعه این مقاله نیاز به عضویت در سایت دارید. اگر عضو سایت هستید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید؛ در غیر این‌صورت ثبت نام نمایید، تا به تمامی مقالات دسترسی داشته باشید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال