جدیدترین عضو خانواده ROG
هدست مخصوص بازی Centurio ایسوس معرفی شد
شرکت ایسوس به تازگی از هدست جدید مخصوص بازی خود با نام Centurion رونمایی کرد. این هدست 7.1 کاناله صدایی فراگیر دارد و از آمپلی فایر رده Hi-Fi و میکروفن دیجیتال بهره برده و برای داشتن صدایی بی‌نقص در ارتباط صوتی و کنترل صدا از نرم‌افزار Sonic Studio استفاده می‌کند.

در Centurion از 10 مگنت درایور نئودیمیومی استفاده شده است که صدای فراگیر 7.1 کاناله واقعی را تولید می‌کند. این محصول به‌همراه یک ایستگاه صوتی USB عرضه می‌شود که به کاربر امکان تغییر صدای تک تک کانال‌ها را می‌دهد. علاوه بر آن، پروفایل‌های از پیش تعریف شده برای سبک‌های مختلف بازی نیز به سادگی توسط این ایستگاه صوتی قابل انتخاب است. همچنین دارای یک آمپلی‌فایر رده Hi-Fi ESS 9601 است که تجربه‌ای عالی از بازی و لذت دو چندان موسیقی را به کاربرمنتقل می‌‌کند.

هدست مخصوص بازی Centurio  ایسوس معرفی شد

درایورهای گوشی این هدست گیمینگ از چرم طبیعی و نوعی خاص از فوم است که با بهترین شکل، کل سطح گوش را در بر می‌گیرد. یک پایه نگه‌دارنده اختصاصی نیز به همراه آن عرضه می‌شود و کاربر در زمانی که از هدست استفاده نمی‌کند، می‌تواند آن را  روی پایه قرار دهد. ROG Centurion با یک میکروفن منعطف و قابل جداشدن دیجیتال عرضه شده است. این میکروفن دیجیتال در بازی صدای شفاف و واضح را با کمترین نویز به همراه خواهد داشت.

هدست مخصوص بازی Centurio  ایسوس معرفی شد

ایستگاه صوتی USB هدست Centurion دارای سیستم حذف نویزهای محیط به حالت فعال است و تا 90 درصد از نویز‌های اضافه محیط را در هنگام ارتباط صوتی حذف می‌کند. همچنین هدست جدید ایسوس با نرم‌افزار Sonic Studio ایسوس عرضه شده و این نرم‌افزار می‌تواند به‌طور کامل، تمام بازه‌های صدا را در کانال‌های مختلف کنترل نماید. در این نسخه از Sonic Studio نرم افزار Sonic Radar Pro نیز استفاده شده تا حریفان خود را در بازی راحت‌تر تشخیص داده دهید.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟