حذف کلید Home و انتقال حسگر اثر‌انگشت روی نمایشگر
حسگر اثرانگشت آیفون ۸ روی صفحه‌نمایش قرار دارد
هفدهم شهریورماه قرار است شرکت اپل نسل هفتم خانواده آی‌فون خود را رونمایی کند. طبق اعلام قبلی، از این پس این شرکت آی‌فون‌‌های جدیدش را در سه مدل مینی، معمولی و پلاس عرضه ‌می‌کند. اگرچه در ماه‌های اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی از سوی کارشناسان و کاربران درخصوص تغییرات بزرگ در آی‌فون 7 منتشر شده؛ اما زمزمه‌هایی از بزرگ شدن صفحه‌نمایش، انتقال حسگر اثرانگشت به نمایشگر و حذف دکمه «خانه» در آی‌فون 8 شرکت اپل حکایت دارد.

1606683296_1_0.gif

به نظر می‌رسد که مارک گرومان، روزنامه‌نگار شبکه خبری بلومبرگ اخبار موثقی از شرکت اپل دارد؛ به گونه‌ای که گرومان اعلام کرده که در آی‌فون 8 اپل دیگر خبری از کلید فیزیکی «Home» نیست. اپل در آیفون 7 تا آنجایی که امکان داشت صفحه نمایش را افزایش و ضخامت آی‌فون را با حفظ کلید Home‌ کاهش داد؛ اما به نظر می‌رسد برای بزرگ‌تر کردن نمایشگر و همچنین عرضه برخی از فناوری‌های جدید، اپل چاره‌ای جز حذف این کلید در آی‌فون 8 ندارد!

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت آیفون ۷ و شرایط عرضه آن در بازار ایران

اما اخبار موثقی تایید می‌کنند که اپل به دنبال ثبت اختراع خواندن و تایید اثر‌انگشت توسط نمایشگر است و در این زمینه، چند فناوری مرتبط با سنسورهای حسگر مجازی اثرانگشت را نیز خریداری کرده است. حسگرهای اثرانگشت آیفون‌های کنونی این شرکت در کلید فیزیکی Home قرار دارند؛ اما بدون شک اپل سیستم حسگرهای اثرانگشت آیفون 8 را با صفحه نمایشگر ارائه خواهد کرد. البته موارد اعلام شده پیش‌بینی‌های کارشناسان و نزدیکان به شرکت اپل است که برای روشن‌شدن صحت یا سقم آنها باید یک‌سال منتظر ماند.

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟