از آی‌تونز دانلود کنید
انتشار چهار پک استیکر جدید برای نسخه بتای iOS 10
اپل اخیرا به تمام کاربران iOS به‌خصوص عاشقان ایموجی وعده داد که نسخه به‌روزرسانی iOS 10 با ایموجی‌های خاصی منتشر می‌شود: پالت پیکتوگراف اپل به‌زودی خیلی وسیع‌تر و گسترده‌تر از همیشه می‌شود. اپل در تازه‌ترین اقدام خود یک تصویر واضح و روشن از ایموجی‌های جدید این سیستم‌عامل را به عاشقان iOS معرفی کرد. چهار پک استیکر انیمیشن برای کسانی‌که از نسخه بتای این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند.

نرم‌افزار جدید اپل به‌مانند فیسبوک مسنجر به توسعه‌دهندگان طرف سوم این امکان را می‌دهد تا پک‌های ایموجی یا GIF را به اپ iMessage از طریق API اضافه کنند.

مطلب پیشنهادی

مهم‌ترین ویژگی‌های iOS 10 اپل چه هستند؟
قابلیت‌های جذاب و کاربردی

مجموعه‌های جدید مانند آیکون‌های مک قدیمی؛ اسمایلی‌های سه‌بعدی؛ انیمیشن‌های مربوط به قلب و علائم دست از جمعه شب هفته گذشته در اپ‌استور آی‌تونز در دسترس قرار گرفته است.

تمام این مجموعه‌ها از طریق اپ Messages که ظاهر کاملا جدید و نویی پیدا کرده و در زیر تبی که آیکون اپ‌استور دارد قابل دسترسی است.

ماه گذشته و هم‌زمان با کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل بود که این شرکت خبر از یکپارچه‌سازی طرف‌های سوم داد. هم‌چنین خبر قابلیت‌های جدید پیام‌رسانی از قبیل پیشنهادهای ایموجی؛ یک پد مخصوص طراحی و امکان جستجوی GIF داخل برنامه هم در این رویداد اعلام شد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟