سفارشی‌سازی پوشیدنی‌ها
10 پوسته جذاب برای ساعت‌های هوشمند آندروئیدی
ظاهر ساعت خود را تغییر دهید تا علاوه بر ایجاد تنوع بیشتر به برخی اطلاعات مفید روی ساعت هوشمند آندرويیدی خود دسترسی داشته باشید.

سرانجام گوگل مسیر را برای توسعه دهندگان هموار ساخت تا بتوانند ظاهر سفارشی برای ساعت های پوشیدنی آندرويدی توليد کنند. به زودی این محصولات در دسترس خواهند بود، هر چند، همین حالا هم قفسه های مجازی پلی استور با بعضی از این محصولات فوق العاده پر شده است. ما پلی استور را بررسی کردیم تا بهترین های این محصول را پیدا کنیم. در ادامه با ده نمونه از آنها آشنا خواهید شد

StarWatch

ستاره‌ها همیشه بالای سر ما هستند اما بر اساس ساعات شبانه‌روز و مقدار نور مصنوعی که اطراف ما را احاطه كرده است نمی‎توانید همیشه آنها را ببینید. StarWatch اگرچه یک صفحه نمایش کوچک است، اما صور فلکی مهم و سایر  سیاره‌ها را به مچ دست شما خواهد آورد. این ساعت نه تنها شامل یک ترکیب تصادفی است، بلکه نقشه آن بر اساس موقعیت جغرافيايي فعلی شما تنظیم شده است. شما می‎توانید به دلخواه برای پیش‌زمینه آن یک ساعت دیجیتال یا آنالوگ را انتخاب کنید. مثل خیلی دیگر از ساعت‌های موجود در پلی‌استور، توسعه‌دهنده این ساعت نیز قول گزینه‌های سفارشی‌سازی بیش‌تری از جمله امکان دستكاري طرح رنگ و چیدمان صور فلکی را در آینده نزدیک داده است.

قیمت:  0.99 دلار
 

Pujie Black

این ساعت نیاز کسانی که به دنبال ساعتی هستند که علاوه بر ظاهری سنتی دارای امکانات سفارشی‌سازی ساعت‌های هوشمند نیز باشد را به شکل متوازنی برطرف کرده است. در حالت پیش‌فرض این ساعت شامل یک گزارش آنی از تلفن شما و باتری ساعت، به همراه پیش‌بینی وضعیت هوا است. این دستگاه دارای یک سری گزینه‌های سفارشی‌سازی به همراه یک برنامه آندرويد که به شما امکان تغییر نوع ساعت آنالوگ، طرحهای رنگ، اندازه تیک‌مارکها و بازخوانی دیجیتال آن را می‎دهد است که آن را از سایرین متمایز می‎کند. همچنین این ساعت برای مواقعي كه صفحه آن در زمان وضعیت آماده به کار محو می‎شود (یک ساعت دیجیتال با نور کم و نمای ظاهری خود ساعت) نیز به خوبی پیکربندی شده است.

قیمت: 1.27 دلار

InstaWeather for Android Wear

دیگر برای دریافت آخرین وضعیت آب و هوا نیاز به درآوردن تلفن همراه خود نخواهید داشت. می‎توانید آن را مستقیما روی ساعت خود دریافت کنید.InstaWeather برای علاقه‌مندان به آب و هوا یا کسانی که در وضعیت آب و هوای نامساعد گرفتار شده و می‎خواهند پی در پی به اطلاعات دسترسی داشته باشند یک انتخاب خوب است. در این ساعت چندین روش برای تغییر ظاهر وجود دارد که شامل تبدیل ساعت شما به نقشه رادار یا یک صفحه پیش‌بینی آب و هوا است. یک گزینه نیز برای قرار دادن ساعت در حالت کم مصرف وجود دارد كه برای زمانی که نمی‎خواهید انبوه داده‌های هواشناسی عمر باتری شما را کاهش دهد بسیار مفید است.

 (رایگان)

Water Ripples Live Watch Face

اگر به دنبال آرامش ناشی از تماشای امواج آب و موجودات شناور در دریا هستید، get Water Ripples Live Watch Face را دریافت کنید. چیز زیادی بیشتر از آنچه گفته شد وجود ندارد. اما همین هم یک مثال عالی از توانایی‌های نهفته در یک ساعت هوشمند است. توسعه‌دهنده آن می‎گوید به زودی یک نسخه به‌روزرسانی شده با گزینه‌های انتخاب ظاهر ساعتهای آنالوگ و دیجیتال اضافه ارائه خواهد شد. تا آن زمان از زندگی دریایی لذت ببرید.

 (رایگان)

Retro Rocket

ظاهر ساعت شما همیشه هم نباید جدی باشد. با Retro Rocket می‎توانید کمی‎ هم تنوع به ظاهر ساعت خود ببخشید. اگر طراحی آن برای شما آشنا است به این خاطر است که عمدا این طرح برای آن در نظر گرفته شده است. توسعه‌دهنده آن می‎گوید این ساعت به گونه‌ای طراحی شده تا Tomorrowland دیزنی را تداعی کند، برای همین است که شما یک سبک و سیاق قدیمی‎ را در یک محیط جدید و مدرن در اختیار دارید. این برنامه هم روی ساعت‌های گرد و هم مربع کار می‎کند و شامل گزینه‌ای برای طرح رنگ تیره و روشن است. این برنامه می‎توانست کمی‎ بیشتر قابل سفارشی‌سازی باشد، اما به این دلیل در فهرست ما قرار گرفت که از طراحی هوشمندانه‌ای برخوردار است و خاطرات دیزنی لند را یادآوری می‎کند. 

قیمت:  0.99 دلار

Planets

آیا می‎خواهید تنها با نگاه کردن به ساعت خود موقعیت منظومه شمسي را بدانید؟ اگر جوابتان مثبت است پس Planets را بگیرید و صفحه home خود را با علم سیاره شناسی مزین کنید. وقتی صفحه ساعت محو می‎شود باز هم می‎توانید سیاره‌های کوچک را ببینید. اما برای مشاهده سبک کوپرنیکی الگوهای مداری باید صفحه home را لمس کنید یا مچ خود را بلند کنید تا صفحه روشن شود. یکی دیگر از قابلیت‌های جالب آن ستاره دنباله‌داری است که دور ساعت می‎چرخد.

 (رایگان)

Dots

بعضی وقتها چیزهای ساده بسیار کارآمد هستند. کوچک‌ترین نقطه به آرامی‎ دور صفحه می‎چرخد و تیک تاک گذر زمان را نشان می‎دهد. نقطه‌های ساعت و دقیقه هم درست همان‌جایی قرار دارند که عقربه‌های ساعت و دقیقه باید باشند. بنابراین شما می‎توانید با یک نگاه سریع ساعت را متوجه شوید. استفاده از این برنامه می‎تواند تنوعی باشد در مقابل ساعت‌هایی که انبوهی از اطلاعات را ارائه می‎کنند. یا شاید شما هم از آن دست افرادی باشید که طرح‌های مدرن و ساده را بیشتر می‎پسندند. به هر حال، این یک ساعت زیبا است حتی اگر انبوهی از قابلیت اضافی دیگر را در اختیار شما قرار ندهد.

قیمت:  0.99 دلار

Material Watch Face

Material Watch Face یک ساعت دیجیتال است. زمانی که در حالت آماده به کار قرار دارد صفحه‌نمایش تیره با فونت بدون دندانه (sans seri) است که ساعت، تاریخ و دما را نمایش می‎دهد. وقتی ساعت روشن می‎شود شما انواع مختلفی از انتخاب رنگ را در اختیار دارید که شامل پس‌زمینه سفید یا تیره در مقابل رنگ‌های روشن است. توجه داشته باشید که این برنامه برای Android Wear 5.0 طراحی شده است بنابراین اطمینان حاصل کنید که ساعت شما به آخرین نسخه از این سیستم‌عامل به‌روزرسانی شده باشد.

قیمت: 1.20 دلار

Pac-Man Watch Face

Pac-Man هیچ‌وقت قدیمی‎ نمی‎شود. نسخه ساعت آن یک بازی نیست اما در عوض شامل نمایش هوشمندانه‌ای از موجود گرسنه‌ای است که مشغول خوردن مسیر خود در امتداد صفحه‌نمایش ساعت شما است. او از بین یک سری قرص‌های افزایش قدرت، میوه و البته ارواحی که با چهره‌های از کوره در رفته خود مشغول حرکت هستند، عبور می‎کند. هیچ چیز دیگر که نداشته باشد، می‎تواند آغازگر یک باب گفت‌وگوی عالی باشد. 

قیمت:  0.99 دلار

Slate Watch Face

اگر بیشتر مشتاق هستید كه ببینید آندرويد پوشیدنی بعد از نمایش صفحه ساعت چه کار دیگری می‎تواند انجام دهد، Slate Watch Face را بررسی کنید. این برنامه یک ساعت زیبا را به صفحه خانگی اضافه می‎کند تا دستگاه آندرويد پوشیدنی شما را به یک ساعت تمام و کمال تبدیل کند. این برنامه شامل یک سری گزینه‌های سفارشی‌سازی برای تغییر طرح رنگ است. همچنین طراحی خود را برای ساعت‌های گرد و مربع بازسازی کرده است. این برنامه می‎توانست از گزينه‌های بیش‌تری برای تغییر ظاهر استفاده کند اما اگر به دنبال یک چیز ساده و مرتب هستید انتخاب درستی کرده‌اید. 

 (رایگان)

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟