نام کتاب: تسلط بر شبکه‌سازی با پایتون، ویرایش دوم
در هر سازمانی شبکه‌ها یکی از شریان‌های حیاتی آن سازمان به شمار می‌روند. در نتیجه هر کارشناس شبکه‌ای باید با نحوه استقرار، نگهداری و مراقبت از شبکه‌ها آشنایی داشته باشد. پایتون، زبانی ایده‌آل برای مهندسان شبکه‌ای است که از ابزارهایی که در گذشته در اختیار مهندسان سیستمی و توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی قرار داشت استفاده ‌کنند.

نام کتاب: تسلط بر شبکه‌سازی با پایتون، ویرایش دوم 
(Mastering Python Networking, 2nd Edition)
ناشر: Packt Publishing
نویسنده: اریک چو (Eric Chou)
سال انتشار: 2018
شابک: 13: 9781789135992
تعداد صفحات: 466 صفحه

نام کتاب: تسلط بر شبکه‌سازی با پایتون، ویرایش دوم

شرح مختصری از کتاب
در کتاب «تسلط بر شبکه‌سازی با پایتون ویرایش دوم»، شما به‌عنوان یک مهندس شبکه سنتی سفری را آغاز خواهید کرد که در نهایت به یک توسعه‌دهنده شبکه‌های کامپیوتری تبدیل خواهید شد. توسعه‌دهنده‌ای که قادر است شبکه‌های نسل جدید را بدون مشکل مدیریت کند. این کتاب کار خود را با مرور قابلیت‌های اصلی پایتون آغاز کرده و به شما آموزش می‌دهد که چگونه پایتون با دستگاه‌های شبکه مبتنی بر واسط‌های برنامه‌نویسی و دستگاه‌های قدیمی شبکه ارتباط برقرار می‌کند. همان‌طور که به خواندن صفحات و فصل‌های مختلف کتاب ادامه می‌دهید، یاد می‌گیرید که چگونه از پکیج‌های سطح بالای پایتون همراه با چارچوب‌های مربوطه، به‌منظور انجام وظایف مهندسی شبکه و انجام کارهایی همچون خودکارسازی، نظارت، مدیریت و بهبود سطح امنیتی استفاده کنید. در فصل‌های پایانی کتاب یاد می‌گیرید که چگونه از Jenkins برای یکپارچه‌سازی مستمر و از ابزارهای مرتبط برای آزمایش عملکرد شبکه و اطمینان یافتن از این موضوع که شبکه پیاده‌سازی شده بدون مشکل کار می‌کند، استفاده کنید. زمانی که خواندن کتاب را به پایان رساندید باید بتوانید بدون مشکل از پایتون به‌منظور به سرانجام رساندن کارهای مربوط به مدیریت شبکه‌ها استفاده کنید. این کتاب برای افرادی که قصد دارند از پایتون برای شبکه‌سازی استفاده کنند، نگارش شده است.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال