صفحه کلید مکانیکال مخصوص بازی Claymore ایسوس معرفی شد
پیش‌تر و در نمایشگاه کامپیوتکس امسال، ایسوس از صفحه کلید مکانیکی «کلای‌مور» رونمایی کرد. این شرکت اعلام کرده که این صفحه کلید مخصوص بازی هم‌اکنون در دسترس علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای قرار دارد.

مدل ROG Claymore نخستین صفحه کلید مخصوص بازی با نور پس‌زمینه RGB در جهان است که با قابلیت جداشدن بخش کلیدهای ماشین حساب، تولید شده است. اما برای بازی‌های سبک MMO، استفاده از ماکرو بسیار اهمیت دارد و بازیکنان رایانه‌ای می‌توانند از بخش ماشین حساب ROG Claymore به عنوان یک پد جداگانه برای اعمال ماکرو استفاده کند. تنها تفاوت میان صفحه کلیدهای ROG Claymore و ROG Claymore Core در داشتن بخش کلیدهای ماشین حساب است.

هر دو صفحه کلید با کلیدهای تولیدی شرکت آلمانی Cherry MX در رنگ‌های مختلف (قرمز، آبی، مشکلی و قهوه‌ای) عرضه شده‌اند و دوام هر کلید تا 50 میلیون فشار دکمه برآورد می‌‌‌‌شود. همچنین تمام کلیدها از قابلیت Anti-Ghosting و NKRO بهره می‌برند که این فناوری‌‌ها باعث می‌شود تا در هنگام بازی لگ و وقفه به وجود نیاید. هر کلید علاوه بر کارایی پیش‌فرض خود، به طور کامل قابل برنامه‌ریزی یا تغییر است و کاربر می‌تواند به سادگی تک‌تک کلید‌ها را شخصی سازی کند. در ضمن هر دو مدل جوایز طراحی متعددی مانند Red Dot سال 2016 و جایزه Computex d&i را کسب کرده‌اند.

دو صفحه کلید کلای‌مور و کلای‌مور‌کور با مادربوردهای ایسوس سازگاری کامل دارند و امکان استفاده از دکمه‌های میانبر مانند مدیریت فن‌ها یا اورکلاک و دیگر تغییرات کلی در سیستم را به کاربر می‌دهند. ویژگی بصری Aura Sync RGB LED ایسوس امکان همسان‌سازی نورپردازی صفحه کلید با دیگر قطعات سازگار با این فناوری را مهیا می‌کند. این دو مدل صفحه کلید دارای شش حافظه قابل برنامه‌ریزی برای تولید شش پروفایل متنوع است و امکان شخصی‌سازی را برای کاربر در بیشترین حد امکان‌پذیر کرده است.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     ثبت اشتراک نسخه آنلاین

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال