اعضای جدید خانواده بازی G1
گیگابایت دو کارت گرافیک جدید مخصوص بازی معرفی کرد
شرکت گیگابایت از دو کارت‌ گرافیک GTX1050 Ti و GTX1050 از سری G1 Gaming رونمایی کرد. این سری از کارت‌های گرافیک دارای پردازنده گرافیکی GP107 بوده که براساس معماری پیشرفته پاسکال تولید شده است.

در محصولات خانواده G1 Gaming، شرکت گیگابایت از تراشه‌های گرافیکی دستچین شده بهره می‌برد که این به معنای فرکانس کاری بالاتر GPU و قابلیت اورکلاک بیشتر با کمترین میزان ناپایداری در سیستم است. با انتخاب حالت OC Mode، فرکانس هسته تا میزان 1556 مگاهرتز و در حالت Gaming نیز تا فرکانس 1531 مگاهرتز افزایش می‌یابد. دو کارت‌ GTX1050 Ti و GTX1050 دارای 4 گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط 128bit است و از مدار تغذیه 1+4 فاز بهره می‌برند که باعث فعالیت ماسفت‌های مجتمع این مدار در پایین‌ترین دما شده و خروجی ولتاژ پایدار‌تر و خالصی را برای کارکرد کارت گرافیک و اورکلاک آن فراهم می‌کند.

ماهنامه شبکه: گیگابایت دو کارت گرافیک مخصوص بازی معرفی کرد

سیستم خنک‌کننده دو مدا WINDFORCE 2X است که دو فن 90 میلی‌متری با تکنولوژی چرخش متناوب کار خنک‌سازی آن را بر عهده دارند. فن‌ها با طراحی تیغه‌ای ساخته شده‌اند تا بیشترین حجم هوا با کمترین میزان نویز را روانه سطح هیتسینک کارت کنند. در سیستم خنک‌کننده WINDFORCE 2X دو هیت‌پایپ مسی (لوله‌‌های گرماگیر) ترکیبی نیز وظیفه انتقال دما را بر عهده دارند.

ماهنامه شبکه: گیگابایت دو کارت گرافیک مخصوص بازی معرفی کرد

همچنین با استفاده از نرم‌افزار Xtreme Engine می‌توان ظاهر کارت را بر اساس سلیقه کاربر تغییر داد. پوشش فلزی مشکی پشت کارت ظاهر یکدستی فراهم کرده است و از اجزای کارت در مقابل رطوبت‌ و گرد‌وغبار محافظت می‌کند. پنج خروجی شامل سه درگاه HDMI، یک درگاه DVI-D و یک درگاه DisplayPort پنل خروجی هر دو کارت گرافیک را تشکیل می‌دهند.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟