شیائومی می وی‌آر پلی ۲
24/01/1396 - 10:18
شیائومی از هدست واقعیت مجازی ۱۴ دلاری رونمایی کرد
شرکت چینی شیائومی به صورت رسمی از نسل دوم هدست واقعیت مجازی می وی‌آر پلی (Mi VR Play) خود رونمایی کرد. این هدست واقعیت مجازی شیائومی می وی‌آر پلی 2 نام دارد و قرار است با قیمت مقرون به صرفه 14 دلار روانه بازار شود. با سایت شبکه همراه باشید تا مروری بر جزئیات این خبر و هدست جدید شیائومی داشته باشیم.

1606683296_1_0.gif

شیائومی از شرکت‌های چنینی است که در زمینه تولید گجت‌های هوشمند فعالیت زیادی دارد. این شرکت سال گذشته از اولین هدست واقعیت مجازی خود با نام اختصاصی می وی‌آر پلی رونمایی کرده بود. این هدست با قیمت ناچیز خود یک عینک واقعیت مجازی مقرون به صرفه محسوب می‌شد. حال شیائومی با تکیه بر همین استراتژی پیشین و همیشگی خود از نسخه جدید این هدست واقعیت مجازی پرده‌برداری کرده است.

نسخه جدید هدست واقعیت مجازی شیائومی با نام اختصاصی شیائومی می وی‌آر پلی 2 رونمایی شده است. شیائومی در ساخت این هدست از مواد خاص و باکیفیتی استفاده کرده که ظاهرا از نظر ساختار با مواد نسخه پیشین تفاوت دارند اما کیفیت مطلوبی را ارائه می‌کنند. علیرغم اینکه هنوز اطلاعاتی در مورد وزن هدست واقعیت مجازی شیائومی می وی‌آر پلی 2 منتشر نشده، گفته می‌شود که وزن آن به مراتب از نسخه پیشین این گجت سبک‌تر است. ضمنا شیائومی آن را سوراخ‌ها و مجازی مجهز کرده که محیط داخلی هدست را خنک‌تر می‌کنند.

هدست جدید شیائومی قرار است با قیمت 99 یوان روانه بازار شود که این قیمت چیزی در حدود 14 دلار محسوب می‌شود. بنابراین شیائومی می وی‌آر پلی 2 یک هدست واقعیت مجازی مقرون به صرفه است. شرکت شیائومی اشاره کرده که عرضه این هدست از روز نوزدهم ماه آوریل در کشور چین آغاز می‌شود. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در رابطه با هدست واقعیت مجازی جدید شرکت شیائومی منتشر نشده است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟