یک نگاه، چند بازی شماره ۱۸۹
معرفی جدیدترین بازی‌های پی‌سی و کنسول
در این بخش که به طور ثابت در هر شماره نشریه شبکه چاپ می‌شود؛ سعی می‌کنیم چهار بازی جذاب جدید منتشر شده برای پی‌سی یا کنسول‌های معروف بازی‌های ویدیویی را معرفی و یک مرور کوتاه داشته باشیم. با معرفی چهار بازی جذاب و جدید این شماره همراه ما باشید:

انقلاب؛ Valkyria Revolution

سبک:  اکشن نقش‌آفرینی
پلتفرم:   PS4, PS Vita, Xbox One  
تهیه‌کننده: Deep Silver
سازنده: Media.Vision 

شماره نخست مجموعه Valkyria در سال ۲۰۰۸ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شد و با آنکه در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده بود، مکانیک‌های یک بازی استراتژی هم‌زمان را هم در خود داشت. معمولاً نقش‌آفرینی‌های ژاپنی به‌ندرت مورد پسند مخاطبان غربی قرار می‌گیرد، اما محبوبیت این مجموعه باعث شد تا دو قسمت مستقل روی کنسول دستی PSP نیز منتشر شود و انیمه و مانگاهای مخصوصی هم از آن به بازار بیایند. «انقلاب» قسمت جدید این مجموعه است که این بار برای کنسول مایکروسافت نیز آماده شده است.

مطلب پیشنهادی

کریسمس مردگان: بررسی بازی Dead Rising 4
سرگرم‌کننده اما خالی از محتوا

کریکت حرفه‌ای؛ Don Bradman Cricket 17

سبک:  ورزشی
پلتفرم:   PC, PS4, Xbox One 
تهیه‌کننده: Tru Blu Entertainment
سازنده:   Big Ant Studios 

در رسانه‌های داخلی کمتر به ورزش کریکت پرداخته می‌شود و فوتبال و حاشیه‌های آن جایی برای ورزش‌های هیجان‌انگیز دیگر باقی نگذاشته‌اند. با وجود این، دلیلی ندارد خود را از یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده در ورزش کریکت محروم کنید. پیش از این، DBC 17 برای کنسول‌ها منتشر شده بود و با امکانات جدید خود مانند اضافه شدن بخش Career با نقدهای بسیار مثبتی روبه‌رو شد. افزون بر این، حالا می‌توانید نشان رسمی تیم خود را طراحی کنید و مهم‌تر از همه ورزشگاه اختصاصی خود را بسازید. اگر تاکنون دنبال بهانه‌ای برای آشنایی با ورزش کریکت بوده‌اید، حالا بهترین فرصت است. 

بازگشت اژدها؛ Dragon Quest VIII

سبک:  نقش‌آفرینی
پلتفرم:   3DS
تهیه‌کننده: Square Enix
سازنده:   Level-5 

فصل نخست؛ Hitman

سبک:  سوم شخص، مخفی‌کاری
پلتفرم:   PC, PS4, Xbox One 
تهیه‌کننده: Square Enix
سازنده:   IO Interactive 

طرف‌داران مجموعه هیتمن سال بسیار هیجان‌انگیزی را پشت سر گذاشتند و بسیار از مأمور ۴۷ راضی هستند. قسمت ششم هیتمن برخلاف انتظارها، بدون نام یا شماره‌ای به صورت شش قسمت در طول سال منتشر شد که در هرکدام یک نقشه و مأموریت‌های تازه‌ای به بازی اضافه می‌شدند. طبق معمول مخفی‌کاری حرف اول را در از بین بردن هدف‌ها در بازی می‌زند، اما آنچه هیتمن را از شماره‌های قبلی متفاوت می‌کند، به‌روز شدن مداوم هدف‌ها و قراردادها توسط سازندگان بود. کسانی که تجربه هیتمن در سال ۲۰۱۶ را از دست داده‌اند، حالا می‌توانند شش قسمت را به صورت یک‌جا و در یک بسته تهیه کنند.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟