آخر هفته با شبکه
گالری عکس: اگر حیوانات چندین برابر ما بودند؛ دنیای حیوانات غول‌پیکر با دست‌کاری‌های دیجیتالی
اگر قرار بود همه حیوانات اطراف ما از جمله سگ‌ها و گربه‌ها چندین برابر انسان باشند چه می‌شد؟ چگونه می‌توانستیم زندگی کنیم و به‌فکر زندگی باشیم؟ یک عکاس و هنرمند خوش‌ذوق برای آگاه کردن مردم از خطر انقراض گونه‌های مختلف جانوری و تأثیر مخرب انسان‌ها در این زمینه عکس‌هایی طراحی کرده که در ادامه می‌توانید برخی از آن‌ها را مشاهده کنید.

یک هنرمند دیجیتالی از استرالیا عکس‌هایی ساخته که به‌شدت مورد توجه کاربران دنیای مجازی قرار گرفته است. وی در عکس‌های خود از حیوانات عظیم‌الجثه و غول‌پیکر و انسان‌های فوق‌العاده کوچک استفاده کرده و با دست‌کاری دیجیتالی و انتشار آن‌ها در اکانت اینستاگرام‌اش با نام کاربری Eben aka @ebenism موفق شده دنبال‌کننده‌های زیادی جذب کند.

مطلب پیشنهادی

قدم بگذاریم به دنیای اسرارآمیز حیوانات

وی می‌گوید که احتمال وجود قلمروهای حیوانی همواره الهام‌بحش او بوده و معتقد است که همه انسان‌ها نوعی روحیه حیوانی دارند که باعث چالش، راهنمایی و محافظت در دنیایی می‌شود که هر روز در منجلاب فرو می‌رود.

معضلاتی مانند انقراض گونه‌های مختلف جانوری و تأثیر انسان‌ها در از بین رفتن زیست‌گاه‌های بومی این حیوانات باعث شده تا نقاشی‌های این هنرمند همراه با درد و عذاب باشد. این معضل بیش از اندازه بزرگ است و همه باید برای رفع آن تلاش کنند. 

بد نیست نگاهی به‌این عکس‌های جالب داشته باشیم.

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: آیا در این عکس‌ها قادر به تشخیص حیوانات هستید؟
استتار، مجموعه‌ای زیبا از نشنال جئوگرافی

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: زیبایی گل‌ها را زیر تابش ماورای بنفش ببینید

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: مناظر حیرت‌انگیزی که فقط یک خلبان می‌بیند

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: تصاویری حیرت‌انگیز از ژرفای آب‌های عمیق جهان

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: مبلمان دلخواهت را سه‌بعدی چاپ کن


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز