آخر هفته با شبکه
دانلود کنید: 20 تصویر زیبا برای پس‌زمینه صفحه دسکتاپ
اگر به تصاویر ضبط شده از طبیعت نگاهی داشته باشید، همواره حس آرام و خوبی را به دست می‌آورید. بسیاری از کاربران تمایل دارند تصاویر زیبایی را به عنوان پس‌زمینه دسکتاپ خود انتخاب کنند.

برای آن‌که بتوانید تصاویر پس‌زمینه مناسب و دلخواه خود را از اینترنت پیدا کرده و دانلود کنید به زمان نسبتا زیادی نیاز دارد. مهم‌تر آن‌که باید به سراغ سایت‌های مختلفی بروید که تصاویری با اندازه بزرگ را برای دانلود کردن در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. اما مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که پس از مدت زمان کوتاهی از اینکار خسته می‌شوید، به واسطه آن‌که در میان انبوه بسیار زیاد تصاویر مختلف گرفتار خواهید شد که بعضا در زمینه‌های مختلف قرار دارند. ما در فایل ضمیمه این مطلب 20 تصویر پس‌زمینه زیبایی که از طبیعت گرفته شده است را در قالب یک فایل فشرده در اختیار شما قرار داده‌ایم. تصاویری که ضمن آرامش‌بخشی به دسکتاپ شما جلوه خاصی می‌بخشند.

فایل پیوست: 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال