حمل بار را ساده‌تر از گذشته تجربه کنید!
دانلود کنید: اپلیکیشن بارکو (درخواست آنلاین خودرو برای حمل بار)
شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که تمایل داشته باشید باری را از یک مبدأ به مقصد دیگری منتقل کنید و نتوانید از خودروی خود برای انجام این کار استفاده کنید. در این شرایط اپلیکیشن بارکو می‌تواند مشکل موجود را برطرف سازد. با سایت شبکه همراه باشید.

مقدمه

حمل و نقل بار همیشه از معضلاتی بوده که بسیاری از ما با آن مواجه شده‌ایم. تا چند وقت پیش برای حمل و نقل بار شما باید به دنبال فردی می‌گشتید که خودروی مناسبی مثل نیسان یا وانت را برای انجام این کار داشته باشد یا باید با مغازه‌هایی تماس می‌گرفتید که سرویس حمل و نقل بار را ارائه می‌کردند.

اما امروزه دیگر برای انجام این کار محدود به روش‌های فوق نیستید و می‌توانید از اپلیکیشن‌هایی مثل بارکو برای درخواست خودرو و حمل و نقل بارهایتان استفاده کنید. در ادامه این مطلب به مرور مختصر اپلیکیشن بارکو و کاربرد آن می‌پردازیم. با سایت شبکه همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن بارکو

بارکو یک سرویس آنلاین برای حمل و نقل هر نوع بار است. زمانی که این اپلیکیشن را اجرا می‌کنید، با صفحه عضویت آن مواجه خواهید شد و باید در آن عضو شوید. سپس نقشه‌ای شبیه به نقشه گوگل مپ پیش رویتان قرار می‌گیرد و موقعیت مکانی شما در آن مشخص می‌شود. شما باید در این مرحله مبدأ و مسیری که باید برای رسیدن به بار مورد نظر تا خیابان به صورت پیاده طی شود را مشخص کنید.

سپس باید مقصد را هم دقیقا به شیوه مشابه مشخص نمایید. سپس باید نوع وسیله نقلیه مد نظرتان برای حمل بار را مشخص کنید. می‌توانید از بین چهار خودروی نیسان، وانت، مینی کامیونت و کامیون، خودروی مد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از مشخص کردن نوع وسیله نقلیه باید جزئیاتی در مورد نحوه حمل و نقل ارائه کنید و در مورد بار خود هم توضیحاتی بنویسید. برای مثال اگر بار شما سنگین است باید درخواست کارگر کنید. بعد از انجام این مراحل، هزینه حمل بار توسط اپلیکیشن بارکو محاسبه شده و نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید هزینه بار را به صورت نقدی یا اعتباری پرداخت کنید.

بعد از ثبت درخواست خودرو، اطلاعات راننده شامل نام، نام خانوادگی، شماره تماس وی و شماره پلاک خودروی او در اختیارتان قرار داده می‌شود و شما می‌توانید به صورت زنده موقعیت مکانی او و بار خود را بر روی نقشه اپلیکیشن بارکو مشاهده کنید.

جمع‌بندی

بنابراین از این پس می‌توانید از اپلیکیشن بارکو برای حمل و نقل هر نوع محموله‌ای استفاده کنید. لازم به اشاره است که این اپلیکیشن امکاناتی مثل بیمه کردن محموله را هم ارائه می‌کند، البته در قبال انجام این کار هزینه حمل بار افزایش می‌یابد. امیدوار هستیم که از این مقاله لذت برده باشید.

دانلود اپلیکیشن بارکو از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن بارکو از گوگل پلی استور

دانلود اپلیکیشن بارکو از اپ استور


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال