Memeois شما را سرگرم می‎کند
اپلیکیشنی برای جستجو و ساخت تصاویر الگوی رفتاری جذاب
اگر از هدر دادن وقت خود در اینترنت لذت می‎برید، احتمالا از Memeois هم خوشتان خواهد آمد. این اپلیکیشن جدید iOS تصاویر الگوی رفتاری جذاب را برایتان پیدا می‎کند و به شما اجازه می‎دهد نمونه اختصاصی خود را توليد کنید.

این اپلیکیشن توسط آنوشک میتال 17 ساله ساخته شده است و دانلود آن برای نصب در iOS رایگان است. البته باید توجه داشته باشید كه تنها راه برای وارد شدن به این اپلیکیشن استفاده از یک حساب کاربری فیسبوک است. این اپلیکیشن ظاهرا از فناوری یادگیری ماشینی برای ردگیری فعالیت‎های فیسبوکی شما برای تشخیص الگوهای رفتاری که تصور می‎کند شما مایل به دیدن آن هستید استفاده می‎کند.

در آزمايشات انجام شده روی این اپلیکیشن مشخص شد که Memeois می‎تواند الگوهای رفتاری مورد علاقه شما را ارائه کند.

این اپلیکیشن الگوهایی را فراهم کرده است و علاوه بر آن به شما اجازه می‎دهد از ابتدا الگوی جدید بسازيد. اگر شما بعد از انشار تصویر الگوی رفتاری خود از ظاهر و پیغام آن راضی نبودید می‎توانید از گزينه Quick Edit برای اصلاح سریع آن استفاده کنید.

Memeois همچنین از مکانی برای پیدا کردن الگوهای جدید در دسته بندی‎های مختلف برخوردار است. تنها کافی است به بخش Discover بروید و یک عکس را انتخاب کنید تا شما را به فولدری پر از الگوهای رفتاری مشابه هدایت کند. شما می‎توانید مستقیما از داخل همین اپلیکیشن نمونه‎های بامزه‎ای که پیدا کرده یا ساخته‎اید را در شبکه‎های اجتماعی به اشتراک بگذارید و برای بازدید دوستان و خانواده خود آن را داخل Book قرار دهید.

این اپلیکیشن روی آی‎فون و اپل واچ کار می‎کند و می‎تواند اوقات فراغت مفرحی برای شما فراهم کند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟