تعامل بازاریابی، علم داده‌ها و هوش مصنوعی
دانلود کنید، کتاب هوش مصنوعی در خدمت بازاریابی: اصول کاربردی
کتاب هوش مصنوعی در خدمت بازاریابی به زبانی ساده و مستقیم و به دور از هرگونه اصطلاحات فنی شما را با فناوری بزرگ هوش مصنوعی که در آینده در زمینه بازاریابی از سوی کسب‌وکارها به کار گرفته خواهد شد آشنا می‌کند.

این کتاب ضمن آن‌که مبحث یادگیری ماشینی را مورد بحث قرار می‌دهد، به طور ویژه برای متخصصان بازاریابی تهیه و تنظیم شده است. این کتاب به دنبال آن نیست به شما مباحث مربوط به علم داده‌ها را یاد دهد. اما به شما نشان می‌دهد که چگونه هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می‌توانند در استراتژی‌های بازاریابی سازمانی انقلابی به وجود آورده و مهم‌تر از آن چگونه می‌توانید از این فناوری‌ها برای دستیابی به حداکثر بهره‌وری استفاده کنید. امروزه کارشناسان بازاریابی به خوبی می‌دانند که داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها تا چه اندازه در پیشبرد اهداف مهم هستند. اما این حوزه هنوز هم در حال پیشرفت است، به‌طوری که متخصصان علم داده‌ها در تلاش هستند از طریق توسعه الگوریتم‌های جدید به شما نشان دهند کسب‌وکار شما در چه بخش‌هایی باید بیشتر متمرکز شود و چه بخش‌هایی را باید رها کند. این کتاب به شما نشان می‌دهد بازاریاب‌ها چگونه از جدیدترین دستاوردهای به دست آمده در علم داده‌ها به منظور بهبود کیفیت کار خود می‌توانند استفاده ‌کنند. کتاب فوق سعی کرده است به شکلی کوتاه و ساده اصولی که در ارتباط با هوش مصنوعی، پردازش زبان طبیعی، تشخیص گفتار و یادگیری ماشینی است را به شما نشان داده و مهم‌تر از آن یاد دهد چگونه می‌توانید از این فناوری به شکلی عملی و تکنیکی استفاده کنید. این کتاب ضمن آن‌که سعی کرده است پیچیده‌ترین مفاهیم را از طریق تصاویر ساده به شما نشان دهد سعی کرده است به بیان نمونه‌هایی بپردازد که از سوی شرکت‌ها به شکل واقعی به کار گرفته شده است.  

کتاب هوش مصنوعی در خدمت بازاریابی سعی دارد به شکلی هوشمندانه به بازاریابان نشان دهد چگونه می‌توانند بدون آنکه در زمینه علم داده‌ها عالی‌ترین مهارت را داشته باشند از فناوری یادگیری ماشینی در حوزه کاری خود استفاده کنند. بازاریابی و علم داده‌ها دو فناوری به سرعت در حال رشد هستند که در اکثر موارد ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. به گونه‌ای که متخصصان حرفه‌ای بازاریابی سعی می‌کنند از ابزارهای طراحی شده از سوی متخصصان علم داده‌ها برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خود استفاده کنند.

فهرست محتوای این کتاب

فصل اول، به آینده خوش آمدید

فصل دوم، مقدمه‌ای بر یادگیری ماشینی

فصل 3 حل مشکل بازاریابی

فصل 4 به کارگیری هوش مصنوعی به منظور جلب توجه

فصل 5 به‌کارگیری هوش مصنوعی به منظور متقاعد کردن

فصل 6 به کارگیری هوش مصنوعی به منظور نگهداری

فصل 7 پلت‌فرم بازاریابی هوش مصنوعی

فصل 8 ماشین‌ها در چه مکان‌هایی شکست می‌خورند

فصل 9 نقش استراتژیک شما در انعطاف‌پذیر ساختن هوش مصنوعی

فصل دهم مربیگری ماشین

فصل 11 آنچه آینده می‌تواند به ارمغان آورد

فایل پیوست: 

پیوستاندازه
PDF icon Artificial Intelligence for Marketing5.56 مگابایت

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال