بهبود سئو سایت
دانلود کنید: کتابی که به شما اسرار بهبود ترافیک سایت را می‌آموزد
مدیران سایت‌ها همواره به دنبال بهبود رتبه سایت خود هستند. این افراد تلاش می‌کنند بهترین مطالب متنی، ویدویی، اینفوگرافیک و غیره را روی سایت خود قرار دهند تا مخاطبان بیشتری ترغیب شوند سایت‌ آن‌ها را مورد بازدید قرار دهند. در حالی که این تلاش‌ها تاثیرگذار هستند اما در عین حال نباید از یکسری رویکردهای فنی که در این زمینه وجود دارند غافل شد.

جو آناچا، نویسنده کتاب اسرار رتبه‌بندی گوگل، در کتاب خود به تشریح مجموعه راهکارهایی پرداخته است که به مدیران سایت‌ها کمک می‌کند، ترافیک سایت خود را بهبود بخشند. او در مقدمه کتاب خود آورده است: «نزدیک به 1300 کتاب در مورد سئو در سایت آمازون وجود دارد، چه لزومی دارد این کتاب را انتخاب کنید؟ من احساس شما را درک می‌کنم. اطلاعات بیش از اندازه زیاد باعث سردرگمی شما شده‌اند. این کتاب فارغ از هرگونه حاشیه و توضیح اضافی به شکلی کاملا شفاف و مختصر یک راهنمای گام به گام را در زمینه بهبود رتبه سایت در اختیارتان قرار می‌دهد. جزییات به اندازه‌ای ساده هستند که به راحتی قادر به درک آن‌ها خواهید بود.»

او در کتاب خود ضمن پرداختن به اهمیت سئو، به تشریح الگوریتم‌ها پرداخته، فاکتورهای موثر بر رتبه‌بندی همچون محتوا و کیفیت محتوا را مورد بررسی قرار داده، در ادامه به سراغ الگوریتم‌های جدید گوگل همچون RankBrain و تاثیر آن بر سئو رفته، تاثیر کلمات کلیدی بر سئو را مورد بررسی قرار داده، اهمیت عناوین و سرتیترها را بر شمرده، ضرورت توجه به link Building (دریافت لینک به سایت) را مورد بررسی قرار داده، به معرفی ابزارهای پر کاربردی پرداخته که در سئو موثر هستند، گوگل آنالیتیک را تشریح کرده و نگاهی به وردپرس داشته است. هر بخش از کتاب مشتمل بر مثال‌ها و تصاویری است تا به شما کمک کند محتوای کتاب را به خوبی متوجه شوید.

این کتاب را به زبان انگلیسی می‌توانید به طور رایگان از روی لینک زیر دریافت کنید:

فایل پیوست: 
پیوستاندازه
PDF icon کتاب اسرار رتبه بندی گوگل5.46 مگابایت

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟