معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی
دانلود کنید: با این اپلیکیشن نظر بدهید، امتیاز جمع کنید و جایزه بگیرید!
«نظربازار» یک اپلیکیشن تلفن همراه است که بر پایه سئوال و پاسخ طراحی شده است. شما می‌توانید ظرف چند دقیقه به سئوالات مطرح شده پاسخ دهید و در قبال آن امتیاز کسب کنید. امتیازات کسب شده شما امکان شرکت شما در قرعه‌کشی نظر بازار را فراهم کرده و می‌توانید از جوایز آن نیز بهره‌مند شوید.

کسب‌وکارها همیشه دنبال نظرات مصرف‌کنندگان هستند تا کیفیت و فروش محصولات خود را بهبود بدهند. یکی از اپلیکیشن‌هایی که مدتی است فعالیتش را شروع کرده «نظربازار» نام دارد و در حقیقت رابط بین شما و کسب‌وکارها است. شما به سوالات کسب و کارها جواب می‌دهید و هدیه می‌گیرید. آنها هم از نظرات شما برای ارتقای کیفیت محصولاتشان استفاده می کنند. این سامانه به کمک صاحبان کسب‌وکارهای مختلف آمده و نظرات مردم را درباره کسب‌وکارشان جمع‌آوری و در اختیارشان قرار می‌دهد.

اما در اپلیکیشن نظر بازار، پس از پاسخ به سئوال، باید بلیط شرکت در قرعه‌کشی را با امتیاز کسب شده از نظر بازار خریداری کرده یا به راحتی آن را نقد کنید. همچنین برای شرکت‌کنندگان در این طرح کوپن تخفیف فروشگاهی در نظر گرفته شده است. با شرکت در طرح سوال و پاسخ نظر بازار علاوه بر آشنایی با کسب‌و‌کارهای موفق و دریافت جایزه، می‌توانید دوستان خود را معرفی کرده و در امر کمک‌رسانی به موسسات خیریه معتبر نظیر محک شرکت کنید.

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟