معرفی اپلیکشین‌های کاربردی
دانلود کنید: مدیریت آسان وای‌فای گوشی با اپلیکیشن «وای‌فای تایمر»
"وای‌فای" یک بخش پرمصرف در گوشی‌ها است که مدیریت آن باعث می‌شود تا ذخیره باتری گوشی شما کاهش یابد. توسط قابلیت وای‌فای است که شما می‌توانید به راحتی و بدون دردسر به اینترنت خانه یا محل کار متصل شوید یا از طریق نرم‌افزارهای جانبی نظیر SHAREit فایل‌‌های حجیم را میان دو گوشی منتقل کنید."وای‌فای تایمر" اپلیکیشنی کم حجم و کاربردی است که حواسش جمع است تا در صورت عدم استفاده، وای‌فای گوشی شما را به صورت خودکار خاموش کند.

1606683296_1_0.gif

اما به دفعات پیش آمده که بعد از استفاده از اینترنت، فراموش کرده‌ وای‌فای گوشیتان را خاموش کنید. "وای‌فای تایمر"  اپلیکیشنی کم حجم و کاربردی است که حواسش جمع است تا در صورت عدم استفاده، وای‌فای گوشی شما را به صورت خودکار خاموش کند. شما می‌توانید زمان‌های دلخواه خود را انتخاب یا تنظیم کنیم یا به نرم‌افزار بگویید به صورت خودکار وای‌فای را خاموش یا روشن کند. امکان دسترسی به اینترنت و مشاهده به تمامی شبکه‌های وای‌فای را می‌دهد و قابلیت تعریف مجوز برای اتصال به هر وای‌فای دارید. 

اپلیکیشن وای‌فای تایمر امکان خاموش شدن وای‌فای و اینترنت سیم کارت را در هر زمانی که بخواهید فراهم می‌کند. مثلاً می‌توانید تعیین کنید که 6 ساعت دیگر و پس از پایان یافتن دانلود، وای‌فای شما خاموش شود.

 

دانلود اپلیکیشن اندرویدی "وای‌فای تایمر" از مایکت

دانلود اپلیکیشن اندرویدی "وای‌فای تایمر" از سایت کافه بازار

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟