ستاره‌دارهای بازار خودروی ایران معرفی شدند
گزارش ارزشیابی بهمن‌ماه که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد منتشر شده نشان می‌دهد پس از سه نوع خودروی ۴ ستاره تولید داخل، تعداد خودروهای ۳ ستاره در جدول سطوح کیفیت چندان زیاد نیست.

بر این اساس دو خودروی کیا سراتوی شرکت سایپا و تیگو ۵ از شرکت مدیران‌خودرو از محصولات رده قیمتی بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، برلیانس H330 از پارس‌خودرو با حدود قیمتی بین ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان و خودروهای تندر۹۰ اتوماتیک، تندر ۹۰، رانا، پژو ۲۰۶ SD و پژو ۲۰۶ تولید ایران‌خودرو و پارس تندر و تندر ۹۰ متعلق به شرکت پارس‌خودرو در رده قیمتی بین ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، موفق به کسب ۳ ستاره کیفیت شدند.
از میان این تعداد خودرو، تنها برلیانس H330 است که در جدول ارزیابی ماه‌های آبان و آذر امسال ۲ ستاره داشتند و پس از ارتقای کیفیت تولید، در دی و بهمن‌ماه موفق به دریافت ۳ ستاره کیفیت شد. غیر از این، انواع دیگر خودروها در گروه ۳ ستاره‌ها، در گزارش‌های ارزیابی سه ماه منتهی به بهمن ۱۳۹۵، هر بار ۳ ستاره کیفیت دریافت کرده‌اند.
همچنین در میان خودروهای بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان در بهمن‌ماه، نیو مزدا ۳ متعلق به شرکت بهمن‌موتور، مانند دو ماه پیش ۴ ستاره کیفیت دریافت کرده است.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز