روتر RT-AC86U ایسوس، محصولی برای گیمیــرهای آنلاین
ایسوس به تازگی روتر گیمینگ RT-AC86U را معرفی کرد. این محصول یک روتر قوی کلاس AC2900 است که دارای سرعت و پوشش فوق العاده ایست و یک انتخاب مناسب برای بازی در هر نقطه از خانه یا محیط است.

RT-AC86U پهنای باند قابل توجه AC2900 و تکنولوژی MU-MIMO استفاده را برای کارهای چند منظوره و مدرن در خانواده‌ها، ایده‌آل کرده است و با داشتن آنتن‌های کاربردی، عملکرد و RangeBoost را بهبود بخشیده است تا نقاط خارج از محدوده را بدست آورد و از قطع بازی و افت سیگنال شبکه جلوگیری کند.
همچنین Avid gamers برای افزایش بازی دوگانه ارائه شده که توسط RT-AC86U ارائه شده است. افزون بر آن، QoS Adaptive برای اولویت بندی ترافیک بازی و شتاب دادن بازی های ساخته شده توسط WTFast® است که ارتباطات را با سرورهای بازی در سرتاسر جهان را بهینه می‌کند.

سرعتی اعجاب انگیز و پر قدرت
RT-AC86U دارای دو باند همزمان 802.11ac است که توسط فناوری NitroQAM تقویت شده است تا بتواند فرکانس 5.0 گیگاهرتز را با سرعت بسیار بالای 2166 مگابیت در ثانیه و فرکانس 2.4 گیگاهرتز با پهنای باند حداکثر 750 مگابیت در ثانیه را برای کاربران فراهم کند.
QoS Adaptive به‌طور خودکار ترافیک بازی را اولویت‌بندی می‌کند تا اطمینان حاصل شود که بازی‌های آنلاین همیشه در صف اول شبکه هستند و شتاب دهنده بازی WTFast که توسط GPN® طراحی شده است، یک اتصال خصوصی بهینه شده را به سرورهای بازی فراهم می‌کند و سرعت پینگ را به طور متوسط 30% تا 60% کاهش می‌دهد.
فن آوری MU-MIMO اجازه می‌دهد تا چهار دستگاه Wi-Fi سازگار، بدون تاثیر بر عملکرد یکدیگر، با حداکثر سرعت ممکن کار کنند که یک ویژگی عالی برای بازی تیمی در خانه  است.

پوشش فوق العاده
ASUS RT-AC86U برای ارائه گسترده ترین پوشش ممکن، دارای آنتن هایی با کارایی بالا همراه با فن آوری ASUS AiRadar 2.0 beamforming است که سرعت و ثبات را با تمرکز سیگنال های رادیویی نسبت به هر دستگاه بهبود می بخشد.

 ASUS AiProtection: امنیت تجاری 
ASUS RT-AC86U دارای سیستم ASUS AiProtection، یک سیستم امنیتی تجاری است که توسط Trend Micro ™ Smart Home Network ساخته شده است. با استفاده از AiProtection، تمام دستگاه‌های متصل محافظت می‌شوند، حتی اگر مانند دستگاه‌های loT هیچ گونه قابلیت آنتی ویروس از خودشان نداشته باشند. بر اساس یکپارچه سازی RT-AC86U و طراحی این روتر، می‌توان حتی در صورت روشن نبودن نرم‌افزار امنیت دستگاه، همچنان شبکه را از حملات و نفوذ محافظت کرد.

ایسوس

نظر شما چیست؟