محصولی سریع و سازگار
DSL-AC88U؛ سریع‌ترین مودم روتر ایسوس
ایسوس از سریع‌ترین مودم روتر دوبانده خود که از پرسرعت‌ترین پروتکل DSL به‌نام G.Fast پشتیبانی می‌کند، رونمایی کرد. این مودم روتر قدرتمند که از استاندارد بی‌سیم AC3100 بهره می‌برد با مدل DSL-AC88U عرضه می‌شود.

1606683296_1_0.gif

 این مودم روتر از تمامی استانداردهای موجود VDS/ADSL نیز پشتیبانی می‌کند. ایسوس این‌بار محصولی متمایز از دیگر مودم‌های خود طراحی و تولید کرده است. فناوری Broadcom NitroQAM در محیط وای‌فای سرعت 1.5 برابری نسبت به گیرنده‌های رایج 4x4  مهیا می‌کند که امکان دستیابی به سرعت 2167 مگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز و 1000 مگابیت بر ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز را به کاربر می‌دهد. ترکیب این دو باند از شبکه، پهنای باند شگفت‌انگیز 3167 مگابیت بر ثانیه را به دنبال دارد.

فناوری «برودکام نیترو QAM» در واقع با بهبود 25 درصدی گیرنده وای‌فای، شبکه‌ای ایده‌آل را برای بازی بدون وقفه و پخش محتوای 4K فراهم خواهد ساخت.

مودم روتر DSL-AC88U ایسوس از آخرین پروتکل مبتنی بر DSL یعنی G.fast بهره می‌برد. این پروتکل 18 برابر  نسبت به VDSL2 و 4.5 برابر نسبت به Vplus سریع‌تر است. البته این سازگاری صرفاً محدود به G.fast نمی‌شود و با پروتکل‌های موجود نظیر ADSL  ADSL2/2+ و VDSL2 نیز سازگار است. همچنین این محصول با ارتباطات بر پایه اترنت (WAN) نیز سازگار است و کاربر می‌تواند با ارتقا سرویس ISP خود از این مودم روتر کماکان استفاده کند.

اما برای محافظت از اعضای جوان و نوجوان خانواده و همچنین برای اعمال محدودیت‌های خاص نظیر دسترسی به وبسایت‌ها، نرم‌افزارها و ارتباطات خاص،مودم روتر DSL-AC88U ایسوس دارای یک پنل کامل و ساده مدیریتی است و والدین می‌توانند به‌سادگی تمامی دسترسی‌ها و حتی میزان زمان استفاده از اینترنت و شبکه را با محدودیت‌های دلخواه در شبکه داخلی اعمال کنند. همچنین دسترسی‌های مورد نیاز به اینترنت مهمان و راهکار امنیتی AiProtection ایسوس نیز در مودم روتر DSL-AC88U مانند دیگر روتر‌های حرفه‌ای ایسوس وجود دارد.

 

ایسوس

نظر شما چیست؟