ویدیو: واکنش کورتانا به 50 فرمان صوتی
به اعتقاد بسیاری از کارشناسان حوزه هوش مصنوعی، این فناوری هنوز به مرحله‌ای نرسیده است که بتواند به نیازهای کاربران به درستی پاسخ دهد، حال آن‌که شرکت‌های بزرگ فناوری در تلاش هستند تا عکس این قضیه ثابت کنند.

چند روز پیش فیلم مقایسه سه دستیار شخصی کورتانا، سیری و Google Now را به شما نشان دادیم. همان‌گونه که در آن فیلم مشاهده کردید، هر یک از این دستیاران شخصی برتری‌ها و نقاط ضعفی نسبت به یکدیگر دارند. اما مایکروسافت به دلیل این‌که در مقایسه با دیگر رقبا در حوزه‌های مختلفی وارد شده و محصولات آن به ویژه در حوزه دسکتاپ با مقبولیت عام مواجه می‌شوند، سعی می‌کند دستیار شخصی خود را هوشمند‌تر از رقبایش کند.
ما تاکنون سعی کردیم توانایی‌های کورتانا را به ساده‌ترین شکل ممکن و در غالب مقالات به شما نشان دهیم، اما شاید مشاهده زنده رفتار کورتانا در عمل توانایی‌های این دستیار شخصی را به خوبی نشان می‌دهد. همان‌گونه که در این ویدیو مشاهده خواهید کرد، کورتانا این توانایی را دارد تا به سؤالات مطرح شده به بهترین شکل ممکن جواب دهد. به‌طور مثال، زمانی‌که از او سؤال می‌شود، گوگل بهتر است یا بینگ، او در جواب می‌گوید بینگ، بینگ بینگ ما برنده هستیم (Bing,Bing,Bing we have a winer)، یا زمانی‌که در خصوص مسیری از او سؤال می‌شود، اطلاعات ترافیکی و نقشه راه را به بهترین شکل ممکن در اختیار کاربر قرار می‌دهد. 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟