گفت‌وگو با مهندس محمداحسان حمیدی یا؛ رئيس هيات مديره شركت زعيم
ويديوی اختصاصی: معرفی آنتن، رادار و تجهیزات مخابراتی جدید شرکت زعیم در تلکام 2015
صنایع الکترونیک زعیم قدمتی زیاد در صنعت شبکه و مخابرات دارد و فعالیت آن به قبل از انقلاب اسلامی ایران برمی‌گردد. این شرکت با داشتن حدود 800 پرسنل و 150 محقق توان و انرژی زیادی روی تولید تجهیزات مخابراتی مناسب بازار ایران گذاشته و یک شرکت دانش‌بنیان و پژوهش‌محور است. زعیم در نمایشگاه تلکام امسال با چهار محصول شاخص برایکه اولین بار در ایران عرضه می شود شرکت دارد.

 آنتن BTS جدید، اولین رادار پیرامونی و شهری در ایران، دستگاه Radio Over Optic برای انتقال سیگنال از یک مکان به مکان دیگر روی کابل‌ها و بسترهای فیبرنوری و تجهیزات DWTF مناسب زیرساخت مخابراتی کشور محصولات جدید رونمایی شده این شرکت در نمایشگاه تلکام هستند. با محمداحسان حمیدی؛  رئيس هيات مديره شركت زعيم درباره این محصولات و تجهیزات مخابراتی جدید پیشرفته گفت‌وگویی در غرفه این شرکت در نمایشگاه تلکام 2015 ترتیب دادیم که می‌توانید مشاهده کنید:


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال