ویدیوی اختصاصی: برنده خوش‌شانس روز اول ساعت اپل واچ مبین‌نت در تلکام 2015
همان‌طور که قبلا اطلاع‌رسانی کردیم، شرکت مبین‌نت در نمایشگاه تلکام امسال هر روز قرعه‌کشی دارد و به یک بازدیدکننده غرفه و شرکت‌کننده در این مراسم یک ساعت هوشمند اپل هدیه می‌دهد. خبرنگار ماهنامه شبکه از مراسم قرعه‌کشی و انتخاب برنده اولین روز نمایشگاه ویدیوی اختصاصی تهیه کرده که دیدنش خالی از لطف نیست!

1606683296_1_0.gif

مبین‌نت اعلام کرده است کلیه‌ بازدیدکنندگان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه تله‌کام 2015 ضمن بازدید از غرفه مبین‌نت در قرعه‌کشی لحظه‌ای نیز شرکت کنند. براین‌اساس بازدیدکنندگان باید کد قرعه‌کشی خود را در سامانه‌ طراحی شده در غرفه ثبت نموده و منتظر دریافت پیامک برنده بودن بمانند. در صورت دریافت پیامک برنده یکی از جوایز نفیس مبین‌نت نصیب‌شان خواهد شد.» علاوه بر قرعه‌کشی لحظه‌ای مبین‌نت، در دو نوبت ظهر و عصر، یکی در ساعت 12:30 دقیقه و دیگری در ساعت 15:30 از بین شرکت‌کنندگانی که در مرحله‌ی اول قرعه‌کشی کد خود را ثبت کرده‌اند، دو برنده خوش‌شانس دیگر برای هدیه‌ی ویژه مبین‌نت انتخاب می‌شوند.

لازم به ذکر است نمایشگاه تلکام 2015 از 4 الی 7 مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و از ساعت 9 صبح الی 17 پذیرای بازدیدکنندگان است. با هم ویدیوی برنده خوش‌شانس اولی اپل واچ مبین‌نت را ببینیم:

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟