آموزش روش‌های انتقال مکالمات واتساپ از اندروید به آیفون
چگونه پیام‌های واتساپ را از اندروید به آیفون منتقل کنیم؟
اگر مدتی است که با گوشی‌های اندرویدی کار می‌کنید و به دنبال کمی تغییر و تحول هستید و قصد دارید این بار گوشی‌های آیفون را تجربه کنید، باید در نظر داشته باشید که وقتی گوشی همراه خود را عوض می‌کنید ( اندروید به آیفون)، در واقع از تمام چت‌ها و رسانه‌های مهمی که در دستگاه اندرویدی خود داشته‌اید، خداحافظی می‌کنید. حال، برای انتقال چت‌های واتساپ از اندروید به آیفون، لازم است نسخه‌های پشتیبان چت‌ را بازیابی کنید تا مکالمات قدیمی شما بازگردند.

اگر اخبار گوشی‌های هوشمند را دنبال می‌کنید، به طور حتم متوجه شده‌اید که تلفن‌های هوشمند پرچمدار یکی پس از دیگری به بازار معرفی و عرضه می‌شوند. همین چند روز پیش بود که اپل سه گوشی هوشمند جدید خود یعنی آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس را به بازار عرضه کرد. بسیاری از کاربران اندرویدی به سراغ سری جدید گوشی‌های هوشمند آیفون 11 رفته‌اند و به عبارتی مشغول ترک اکوسیستم اندروید هستند. با این حال، تعویض گوشی‌های هوشمند هرگز کار ساده‌ای نبوده است، به خصوص اگراز برنامه‌های پیام‌رسان فوری همچون واتساپ زیاد استفاده می‌کنید. اگر واتساپ را به عنوان مثال  مطرح می‌کنیم، به این دلیل است که واتساپ یکی از بهترین‌ اپ‌های پیام‌رسان فوری در میان کاربران اندروید و آی‌او اس می‌باشد. مکالمات واتساپ اغلب شامل اطلاعاتی است که معمولاً دوست نداریم به هیچ عنوان آن‌ها را از دست بدهیم.

چگونه چت‌های واتساپ را اندروید به آیفون انتقال دهیم

دراین مقاله، قصد داریم برخی از بهترین روش‌های انتقال چت‌های واتساپ را از اندروید به آیفون با شما به اشتراک بگداریم. پس با ما همراه باشید.

1- ایمیل کردن چت‌های واتساپ

این روش در واقع چت‌های واتساپ شما را دقیقاً از اندروید به آیفون منتقل نمی‌کند، اما در عوض به کاربران امکان می‌دهد تا چت‌های قبلی خود را بخوانند. نکته دیگر این است که شما باید از اپ ایمیل برای خواندن مکالمات واتساپ استفاده کنید. با دنبال کردن این چند گام ساده می‌توانید چت‌های واتساپ خود را از اندروید به آیفون منتقل نمایید.

چگونه چت‌های واتساپ را اندروید به آیفون انتقال دهیم

ابتدا، تنظیمات واتساپ را باز کنید.

به سراغ Chat Setting و سپس Chat History بروید.

در آنجا گزینه ‘Export Chat’ را انتخاب نمایید.

در گام بعد، باید مشخص کنید که می‌خواهید چت‌های شما به کجا صادر شوند، مثل ایمیل، مخاطبین واتساپ و غیره.

کار انجام شد. حال فقط به یک اپ متن خوان یا text reader نیاز دارید تا تمام مکالمات قبلی شما را بخواند. با این وجود، شما نمی‌توانید پیام‌ها را در برنامه پیام‌رسان واتساپ بخوانید.

2- استفاده از iCareFone-iOs WhatsApp Transfer,Backup& Restore

 iCareFone-iOs WhatsApp Transfer,Backup& Restore یکی از بهترین و ساده‌ترین روش برای انتقال پیام‌های واتساپ از اندروید به آیفون است. و اما نحوه کار استفاده از iCareFone-iOs WhatsApp Transfer,Backup& Restore برای انتقال پیام‌های واتساپ از اندروید به آیفون چگونه است؟

گام اول. ابتدا، iCareFone-iOs WhatsApp Transfer را در کامپیوتر ویندوز خود دانلود و نصب کنید.

گام دوم. حال هر دو گوشی هوشمند را به کامپیوتر وصل کنید و   iCareFone-iOs WhatsApp Transfer را باز کنید.

گام سوم. در کامپیوتر خود ‘WhatsApp Transfer’ را انتخاب و سپس دستگاه ‘Source’ and ‘Destination’ را انتخاب نمایید. دستگاه مبدا دستگاه اندرویدی شما و دستگاه مقصد آیفون شما خواهد بود.

چگونه چت‌های واتساپ را اندروید به آیفون انتقال دهیم

گام چهارم. سپس، روی دکمه ‘Transfer’ کلیک کنید تا فرایند انتقال آغاز شود.

گام پنجم. پس از اتمام کار، صفحه شبیه به این را خواهید دید.

چگونه چت‌های واتساپ را اندروید به آیفون انتقال دهیم

خوب انجامش دادید. به این ترتیب توانستید چت‌های واتساپ خود را با استفاده از iCareFone – iOS WhatsApp Transfer, Backup & Restore به آیفون منتقل نمایید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟