حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه
ثبت‌نام استارت‌آپ‌های سخت‌افزاری در برنامه تجاری‌سازی شریف آغاز شد
ثبت‌نام دوره جدید پذیرش استارت‌آپ‌هایی با دستاوردهای فنی و مهندسی در برنامه تجاری‌سازی شریف آغاز شد. در این دوره از تیم‌هایی با دستاوردهای نوآورانه سخت‌افزاری در همه حوزه‌ها با اولویت در حوزه‌های هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، آب و محیط زیست، صنایع فرهنگی با محوریت اسباب‌بازی، سلامت، شهر هوشمند و صنایع غذایی ثبت‌نام به‌عمل می‌آید.

از جمله خدماتی که تیم‌ها می‌توانند در این دوره بهره‌مند شوند، مربیگری و مشاوره تخصصی، شبکه‌سازی و ارتباطات، فضای استقرار اداری و کارگاهی، شبکه آزمایشگاهی دانشگاه، مذاکره و جذب سرمایه‌گذار است. برنامه تجاری‌سازی شریف آماده پذیرش طرح‌های فناورانه است. کاربران جهت ثبت درخواست پذیرش در برنامه تجاری‌سازی به نکات زیر توجه کنند و پس از تایید این موارد، جهت تکمیل فرم پذیرش به مرحله بعدی بروند. دعوت‌شدن یا نشدن شما به مصاحبه، به نحوه پر کردن فرم پذیرش توسط کاربران بستگی دارد. لذا لازم است تا فرم پذیرش با دقت و حوصله و با در دست داشتن اطلاعات کافی از طرح خود تکمیل شود:

۱- جهت پذیرش در برنامه تجاری‌سازی ابتدا باید فرم پذیرش را پر کنید. کارشناسان برنامه فرم‌های پذیرش را بررسی کرده و در صورت وجود قابلیت جهت تجاری‌سازی در طرح، از تیم‌ها جهت مصاحبه حضوری دعوت به‌عمل می‌آید.
۲- جلسات مصاحبه حضوری برنامه تجاری‌سازی هر دو هفته یک‌بار و با حضور تسهیل‌گران و کارشناسان برنامه برگزار می‌شود.
۳- پس از انجام مصاحبه حضوری با تیم‌ها، وضعیت تیم توسط تسهیل‌گران و کارشناسان برنامه تجاری‌سازی ارزیابی شده و نتیجه پذیرش حداکثر تا یک هفته پس از مصاحبه به اطلاع تیم خواهد رسید.
۴- پس از پذیرش، یک نفر از تسهیل‌گران برنامه تجاری‌سازی با تیم همراه شده و تیم را تا رسیدن به سرمایه‌گذاری و خروج از برنامه همراهی می‌کند. تسهیلگر فردی با تجربه در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا است که در تصمیم‌گیری‌های اجرایی به تیم کمک کرده و رابط ارائه خدمات برنامه تجاری‌سازی به تیم است.

علاقمندان می‌توانند تا 22 بهمن‌ماه، برای ثبت‌نام به نشانی http://ideo.sharif.ir/get-started مراجعه کنند.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟